Karta graficzna chodzi gorzej na nowych sterownikach

Mam problem ze sterownikami karty graficznej w laptopie, kiedyś miałem zainstalowane najnowsze sterowniki do karty ze strony producenta, wszystko grało jak trzeba, w grach w które tam czasami pogrywałem wszystko było ok. Niedawno zainstalowałem starszą wersje sterowników tutaj również wszystko ok, teraz wróciłem do tych najnowszych ze strony producenta i gry już niestety nie chodzą tak jak chodziły wczesniej, strasznie się zacinają, mocno spadają FPS’y.

Ktoś wie czym może być spowodowane to że wczesniej te sterowniki chodziły jak trzeba a teraz wszystko chodzi dużo gorzej?

Aha! Karta graficzna NVIDIA 7000M

Pozdrawiam

tomiBG ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Niedokładnie zostały odinstalowane pozostałości po innych, starszych wersjach sterowników, które pewnie powodują te problemy. Nie wiem, jak ci pomóc poza reinstalacją systemu. Jak sprzęt dobrze ci chodził na nowych sterownikach, po licha instalowałeś starsze?? Jaki masz system?

Hej! Zainstalowałem starsze ponieważ usłyszałem gdzieś iż na tych starszych lepiej będzie mi chodzić pewna gra, niestety działała gorzej.

Ktoś jeszcze ma jakieś pomysły jak to naprawić?

Może spróbuj odinstalować wszystkie sterowniki grafiki, następnie usuń pozostałości programem Driver Sweeper, przeczyść rejestr i zainstaluj raz jeszcze najnowsze.