Karta graficzna dla i5 4460 (zamiast uszkodzonego GTX760 2GB)

Cześć,
Padła karta graficzna Asus GTX760 2GB - artefakty. Wymieniłem pastę, termopady, więcej pomysłów nei mam, wsadzać do piekarnika mi się już jej za bardzo nie chce…

Konfiguracja to:
– MB: Gigabyte B85M-D3H
– i5 4460 + 8GB RAM
– zasilacz 550W
Gry ostatnio grane: Overwatch, League of Legends, The Elder Scrolls V Skyrim Editon

Co można by kupić do tego komputera, że jakby za rok/dwa przyszło do zmiany bebechów karta jeszcze się przydała?
Widzę, że ta karta jest droższa teraz używana, niż nowa 4 lata temu… Znajdzie się coś 400-600zł, czy lepiej iść w coś nowszego? Mimo wszystko dobrze by było, gdyby to była nowa karta.

image

Nowe karty kosztują tyle, co auto :wink: IMHO poluj na gtx 1060 6GB :slight_smile:

1000-1100zł… grubo. Jak dobrze, że już nie jestem graczem :>

Patrząc na gry to celowałbym w GTX 950, można za 400 wyrwać

Używane, żeby nie było bo jeszcze ktoś sobie nie wiadomo co pomyśli :stuck_out_tongue:

To jest słaby procesor, lepsza ci nie potrzebna

Wadą tej karty jest to, że ma tylko 2GB VRAM. Nawet przy tym procesorze celowałbym w tą kartę ale z 4GB VRAM.

W takim układzie to sobie możesz samo pudełku kupić :slight_smile:
https://allegro.pl/oferta/pudelko-karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-950-11705762491

Do tego CPU max 1650/S chyba że coś lepszego się trafi za grosze.

Nie polecam kupowania karty w okolicy 1000zł bez gwarancji. Karty psują się często, to najczęściej padający element w komputerze.