Karta graficzna do 150zł

Witam posiadam:
Phenom x3 720 
4gb ram
9600gt 
GA-MA74GM-S2H
zasilacz LC Power LC6550 550W (jedni mówią że oki inni że nie, wolałbym przy nim zostać, nie mam więcej funduszy na wymiane).

Wydaje mi się iż dobrze byloby gdyby wymienić tu grafikę  szukam używki do 150zł aby miała directx 11. Zasilacz działa już pare lat więc szukam karty która będzie miała podobne zapotrzebowanie na energie. Szukam karty najlepiej na miejscu żeby nie bawić się w wysyłki. Znalazłem radka 6770 za 110zł od asusa, jednak nie wiem czy warto się w nią bawić, wiem że dobrze byłoby ogarnąć 7770 jednak jeśli się już jakas pojawi jest w okolicy 180zł a tyle troche mi się nie chce wydawać na kompa który jest już stary. Brać tego 6770?

W/g mnie minimum to HD7770.

 

Oczywiście najlepiej kupuj z jak najdłuższą gwarancją.

No ale cięzko mi będzie ogarnąć taką 7770 i to jeszcze z gwarancja do 150-180zł :frowning:

Nie napisałeś też w co grasz ani ile możesz ewentualnie poczekać, ale tak czy tak skoro budżetu nie przeskoczysz to weź tę 6770

Nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego zależy Ci aż tak na tym DOKŁADNYM budżecie… przecież warto uzbierać jeszcze troszkę i kupić coś lepszego niż kupić teraz i za rok jak nie wcześniej znowu… no ale kto co woli.

Znalazłem za 200zł 7770 być może w sobotę ją kupie, jednak jest to używka i nie wiadomo ile podziała :slight_smile: kolega ma jeszcze gtx 650ti boost ale sprzedaje ją za 3 tygodnie za 230zł, karta chyba lepsza od radeona ale ma większy pobór mocy i to mnie lekko martwi. Gram raczej w cs go, mam tam teraz dobre fps 90-130. Ale czasem chce się zagrać w coś nowszego a bez directx 11 to tak słabo.