Karta graficzna do 200zł

witam, poszukuje karty graficznej geforce w cenie około 200zł, (nowej) jaka będzie najlepsza?

Gigabyte GeForce GT 520 1GB DDR3 PCI-E BOX

http://allegro.pl/grafika-gigabyte-rade … 97202.html

Dodane 01.02.2012 (Śr) 15:17

Dodane 01.02.2012 (Śr) 15:18

Dodane 01.02.2012 (Śr) 15:21

Dzięki za odpowiedź, widze że w tej cenie nic nie ma co by mogło konkurowac z moim obecnym radeonem 3850agp, chyba jednak zdecyduje się na uzywaną, co myślicie o gf9800gt ?

kolego mialem kiedyś tą karte i cholernie śie grzeje. wez sobie radka HD 6570 dobra tania Karta takiego GF9800GT bije na głowę a nawet twojego 3850agp!

GodLord , jak chcesz to sobie kup ten szajs do wyświetlania pulpitu, beznadziejna jest ta karta, bo ma szynę 64 bit i będzie wąskim gardłem, 9800 będzie zdecydowanie wydajniejsza niż ten gt520, aaa przepraszam, piszesz że masz kartę na agp? Więc to zmienia postać rzeczy, moim zdaniem nie warto pakować się w kartę agp, odłóż kasę i składaj powoli nowego kompa.

mam karte agp i bede zmienial płyte i chce teraz kupić karte na pcie( w sumie nie mam wyboru) a co do tego HD 6570 to mozna go porównywac co najwyżej do gf 9500, 9800gt bije go na głowe

nie kupuj GF 9800GT miałem i jest to karta co się nie stety grzeje bardzo i chodzi po paru godzinach jak suszarka!!!zniejść się jej nie dało wstrzymaj się z zakupem dozbieraj kaski i wtedy kupisz coś lepszego na jakiś czas…

Dodane 01.02.2012 (Śr) 15:50

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2078500.html tu masz dowód jaki GF 9800GT jest świetny he kpina

Gneralnie musze zmodernizować komputer bo mój radek 3850agp osiąga 120C w stresie #-o

przecież napisałem że będe wymieniał płyte :slight_smile: zdjąłem chłodzenie wszystko z kurzu wyczyściłem i bez zmian :frowning:

igrek , bardzo ladnie czytasz, nigdzie nie napisalem, ze chce to kupic, po drugie nie wiedzialem, ze uzywane karty wchodza w gre, a napewno gf9800gt nowka nie kosztuje okolo 200zl, chyba, ze sie gdzies trafi tanio na allegro… a za ta cene nie widzialem nic lepszego, tyle ode mnie.

GodLord , tak ale zaproponowałeś tą kartę, więc sobie ją kup jeśli uważasz że jest dobra a za 2 dni ją sprzedasz,

http://allegro.pl/geforce-9800-512mb-dd … 29178.html

albo http://allegro.pl/okazja-geforce-9600gt … 74005.html

Na pewno lepsze niż ten GT ■■■■ 520

igrek , nie wiem czy zauwazyles co napisalem, dalem ja bo myslalem, ze chodzi o NOWA karte, a te linki co dales to nie sa NOWE lecz UZYWANE za niecale 200zl… taka roznica…

No i do 200zł to najlepszy wybór, a ty polecając ten szajs nie wiem czy patrzysz tylko na pamięć grafiki. Poza tym odróżniam rzeczy używaną od nowej , czytać potrafię, a jak masz dawać takie propozycje to nie dawaj lepiej w ogóle.

no to widac, ze nie zrozumiales, bo jak juz pisalem myslalem o nowych, daj link do nowej karty 9800gt do ‘okolo 200zl’ jesli znajdziesz to gz, jesli nie, to popatrz 1 post kolegi o co pytal, i potem moja odpowiedz, a jesli probujesz flamowac, to znajdz sobie odpowiedniejsze forum…

bo ja nie napisalem, ze te karty sa zle, tylko poprostu nowej nie kupisz w tej granicy, a co do uzywanej to sie zgodze, ale widocznie stawanie przy swoich ‘racjach’ mimo wszystko jest najwazniejsze tak?..

Tak dokładnie tak, najgorszemu wrogowi bym nie polecił tego shitu, tylko powiedział żeby sprzedał starą kartę i coś dołożył, i nie flamuje/spamuje/troluje* , tylko piszę co słuszne, jestem na forum od dawna, i co nieco poczytałem na temat takich kart, poza tym , doświadczenie, a nie chwyt marketingowy, co mu po karcie która ma szynę pamięci 64 bit? Myślę że większość się ze mną zgodzi.

* Nie potrzebne skreślić

na proste pytania lubie proste odpowiedzi i takich, tez staram sie uzyczac.

po 1 skad wiesz do czego autor tematu, potrzebuje karty, i skad wiesz jakiego ma kompa? skoro ma slabego proca/malo ram etc. to i tak kupujac tego gf9800le 128bit - wydajniejsza/szybsza karte np. nie pogra w wiedzmina 2 w tym rozumowaniu po co przeplacac, bo ten gt520 tani jest (ponad 100zl nowa), oczywiscie jesli ma sie ‘jako taki’ komp to mozna dolozyc te 50zl i kupic uzywana 2x lepsza (jesli chce sie uzywane)…

a druga sprawa mowiac nawiasem to chyba przyjacielem jestem skoro napisales mi, zebym sobie ten ■■■■ kupil…