Karta graficzna do 200zł

(dawbor) #1

witam, poszukuje karty graficznej geforce w cenie około 200zł, (nowej) jaka będzie najlepsza?

(GodLord) #2

Gigabyte GeForce GT 520 1GB DDR3 PCI-E BOX

(Nowator Malware) #3

http://allegro.pl/grafika-gigabyte-rade ... 97202.html

-- Dodane 01.02.2012 (Śr) 15:17 --

-- Dodane 01.02.2012 (Śr) 15:18 --

-- Dodane 01.02.2012 (Śr) 15:21 --

(dawbor) #4

Dzięki za odpowiedź, widze że w tej cenie nic nie ma co by mogło konkurowac z moim obecnym radeonem 3850agp, chyba jednak zdecyduje się na uzywaną, co myślicie o gf9800gt ?

(Nowator Malware) #5

kolego mialem kiedyś tą karte i cholernie śie grzeje. wez sobie radka HD 6570 dobra tania Karta takiego GF9800GT bije na głowę a nawet twojego 3850agp!

(igrek) #6

GodLord , jak chcesz to sobie kup ten szajs do wyświetlania pulpitu, beznadziejna jest ta karta, bo ma szynę 64 bit i będzie wąskim gardłem, 9800 będzie zdecydowanie wydajniejsza niż ten gt520, aaa przepraszam, piszesz że masz kartę na agp? Więc to zmienia postać rzeczy, moim zdaniem nie warto pakować się w kartę agp, odłóż kasę i składaj powoli nowego kompa.

(dawbor) #7

mam karte agp i bede zmienial płyte i chce teraz kupić karte na pcie( w sumie nie mam wyboru) a co do tego HD 6570 to mozna go porównywac co najwyżej do gf 9500, 9800gt bije go na głowe

(Nowator Malware) #8

nie kupuj GF 9800GT miałem i jest to karta co się nie stety grzeje bardzo i chodzi po paru godzinach jak suszarka!!!zniejść się jej nie dało wstrzymaj się z zakupem dozbieraj kaski i wtedy kupisz coś lepszego na jakiś czas...

-- Dodane 01.02.2012 (Śr) 15:50 --

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2078500.html tu masz dowód jaki GF 9800GT jest świetny he kpina

(dawbor) #9

Gneralnie musze zmodernizować komputer bo mój radek 3850agp osiąga 120C w stresie #-o

(sadaj72) #10

(dawbor) #11

przecież napisałem że będe wymieniał płyte :slight_smile: zdjąłem chłodzenie wszystko z kurzu wyczyściłem i bez zmian :frowning:

(GodLord) #12

igrek , bardzo ladnie czytasz, nigdzie nie napisalem, ze chce to kupic, po drugie nie wiedzialem, ze uzywane karty wchodza w gre, a napewno gf9800gt nowka nie kosztuje okolo 200zl, chyba, ze sie gdzies trafi tanio na allegro... a za ta cene nie widzialem nic lepszego, tyle ode mnie.

(igrek) #13

GodLord , tak ale zaproponowałeś tą kartę, więc sobie ją kup jeśli uważasz że jest dobra a za 2 dni ją sprzedasz,

http://allegro.pl/geforce-9800-512mb-dd ... 29178.html

albo http://allegro.pl/okazja-geforce-9600gt ... 74005.html

Na pewno lepsze niż ten GT shit 520

(GodLord) #14

igrek , nie wiem czy zauwazyles co napisalem, dalem ja bo myslalem, ze chodzi o NOWA karte, a te linki co dales to nie sa NOWE lecz UZYWANE za niecale 200zl... taka roznica...

(igrek) #15

No i do 200zł to najlepszy wybór, a ty polecając ten szajs nie wiem czy patrzysz tylko na pamięć grafiki. Poza tym odróżniam rzeczy używaną od nowej , czytać potrafię, a jak masz dawać takie propozycje to nie dawaj lepiej w ogóle.

(GodLord) #16

no to widac, ze nie zrozumiales, bo jak juz pisalem myslalem o nowych, daj link do nowej karty 9800gt do 'okolo 200zl' jesli znajdziesz to gz, jesli nie, to popatrz 1 post kolegi o co pytal, i potem moja odpowiedz, a jesli probujesz flamowac, to znajdz sobie odpowiedniejsze forum...

bo ja nie napisalem, ze te karty sa zle, tylko poprostu nowej nie kupisz w tej granicy, a co do uzywanej to sie zgodze, ale widocznie stawanie przy swoich 'racjach' mimo wszystko jest najwazniejsze tak?...

(igrek) #17

Tak dokładnie tak, najgorszemu wrogowi bym nie polecił tego shitu, tylko powiedział żeby sprzedał starą kartę i coś dołożył, i nie flamuje/spamuje/troluje* , tylko piszę co słuszne, jestem na forum od dawna, i co nieco poczytałem na temat takich kart, poza tym , doświadczenie, a nie chwyt marketingowy, co mu po karcie która ma szynę pamięci 64 bit? Myślę że większość się ze mną zgodzi.

* Nie potrzebne skreślić

(GodLord) #18

na proste pytania lubie proste odpowiedzi i takich, tez staram sie uzyczac.

po 1 skad wiesz do czego autor tematu, potrzebuje karty, i skad wiesz jakiego ma kompa? skoro ma slabego proca/malo ram etc. to i tak kupujac tego gf9800le 128bit - wydajniejsza/szybsza karte np. nie pogra w wiedzmina 2 w tym rozumowaniu po co przeplacac, bo ten gt520 tani jest (ponad 100zl nowa), oczywiscie jesli ma sie 'jako taki' komp to mozna dolozyc te 50zl i kupic uzywana 2x lepsza (jesli chce sie uzywane)...

a druga sprawa mowiac nawiasem to chyba przyjacielem jestem skoro napisales mi, zebym sobie ten shit kupil...