Karta graficzna do 200zł

Witam. Chciałbym się was poradzić jaką kartę graficzną kupić. Niedawno spaliła mi się karta wraz ze zasilaczem. Zasilacz został wymieniony, ale karty nie kupowałem. Karta ma służyć do grania w mało wymagające gy typu Live for Speed. Możliwe, że też bym zagrał w ETS2. Karta nie jest na długo, prawdopodobnie do wakacji. Wiem że potrzebujecie kilka danych. Dzisiaj mogę wam podać tylko symbol płyty głównej. Zasilacz ma 450W, ale model i marka jutro będą mi znane. Z góry dziękuję za odpowiedź.

MB: Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-MA69VM-S2 (Socket M2)

Podaj producenta i model zasilacza

Z nowych to nada się np. Radeon HD5570.

A więc tak przepraszam że wprowadziłem was w błąd. Po zdjęciu obudowy dostałem się do zasilacza i nie ma 450W, lecz 400W. Nazwa myślę że podałem całą.

Tracer Highlander 400W model TRZ-404. Grafa którą podaliście myślę, że uciągnie ETS-a 2.

Cześć

Pomyśl o wymianie zasilacza przed wymianą karty. Dlaczego? Przeczytaj:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

Wiem. Zasilacz nie jest najlepszy, ale to ma służyć do wakacji czyli do 6 miesięcy. Nie będą na nim uruchamiane najnowsze tytuły gier, tylko te co w/w, czyli Live for speed

Windows 98/Me/XP/Vista/7

Pentium II 400 MHz

64 MB Ram

Karta graficzna 32 MB

Łącze internetowe

ETS 2 (jak oczywiście pójdzie, jak nie to ETS)

Core 2 Duo 2.2 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 1.2 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Według mnie nie są to jakieś kosmiczne wymagania i powinno działać to do wakacji.