Karta graficzna do 200zł

Witam, poszukuję karty graficznej pod stary komputer który służy mi do grania w stare gry (bardzo), przeglądania Internetu, ściągania oraz oglądania filmów. Ogółem taka “zabawka”. Do tej pory korzystałem z Gt 8600 i byłem zadowolony, dopóki nie zaczęła bardzo hałasować (do tego stopnia iż musiałem ją wymontować). Dlatego poszukuję bardzo taniej karty (może być używana) do 200 zł. Co myślicie o GT 220 lub 610?

Może lepszym rozwiązaniem będzie wymiana wentylatorka na karcie? Na pewno tańszym. Jeśli koniecznie chcesz kupić kartę to GT520/610/705 powinna wystarczyć w zupełności.

Oczywiście, że lepszym, ale chciałem zrobić mały upgrade żeby filmy w ponad Full HD odtwarzały się płynniej. Przejrzę i napiszę :slight_smile:

Ten zasilacz to masakra w ogóle były takie 280W? Proponuję Ci wymienić jak kolega wyżej napisał wentylator na karcie szkoda kasy wydawać na takie karty pokroju GT220 czy 610. Zrób zdjęcie tej karty może wymiana wentylatora nie być taka prosta lub niemożliwa.

Jest bardzo prosta, 3 śruby of góry które już odkręciłem. No cóż pozostaje mi szukanie wiatraczka.

Temat można zamknąć:)