Karta graficzna do 250-270zł

Witam mam nadzieję że pomożecie mi wybrać kartę graficzną do mojego zestawu

procesor: AMD Phenom II X4 945, 3000 MHz

Płyta główna: Asus M3N78-EM

Pamięć: 2gb 800mhz GoodRAM

Zasilacz: Yamo 400ATX-P4 400W

Dysk: WD 400gb SATA i Samsung 40gb ATA

Proszę o pomoc gdyz zbieram sie do kupna juz z rok a nie wiem co wybrać, to ma być karta przede wszystkim do gier bo raczej

nie używam tego kompa do innych zadań. Jak już mówiłem karta w cenie około 250 zł, z góry dzięki :slight_smile:

Yamo - na śmietnik , Pamięć 800 mHZ (to chyba DDR2? :D). Na kartę raczej już nie zostanie. :smiley:

zasilacz ma już kilka lat jakoś jeszcze ciągnie więc nie zastanawiałem sie nad zmianą, a pamięć jest ddr2

hd6670, cena to około 300zł i karta nie wymaga mocnego zasilacza, tyle że masz procesor o dość dużym zapotrzebowaniu na prąd i kiepski zasilacz, więc nie gwarantuje że karta będzie działać stabilnie podczas gier.

Ze względu na bardzo niski pobór prądu nie obciążonej karty, spokojnie możesz ją zostawić w komputerze do czasu wymiany zasilacza gdyby pojawiły się problemy w grach.

na mojej płycie głównej posiadam także zintegrowana grafike nvidii, czy jeśli kupię radeona to nie bedzie konfliktów??? :slight_smile:

zintegrowana grafika nie jest chyba najgorsza nawet gry z 2010-11 roku działają na średnich ustawieniach, więc czy da się jakoś powiązać obie karty żeby nie marnować możliwości zintegrowanej grafy???