Karta Graficzna do 250zł

Witam

Szukam dobrej, taniej karty graficznej

Czy mógby mi ktoś pomóc w tym.

Karta ogólnie będzie służyć do grania.

Np w Battlefield 2 i nowsze wersje ponieważ pojawiaja się błedy.

Mam Radeona 9200 PRO 256BIT i chciałbym też coś z RADEONA.

Dziękuje za udzielonom mi pomoc

Za te pieniądze nie kupisz karty która pozwoli Ci zagrać w BTF2. Na moim Radeonie 9200se też nie idze :wink:

z tą cena to troszke przesadziłem :slight_smile:

ale na allegro można kupić juz za 300zł z tych nowszych tylko teraz pytam jaki model z Radeona ?? Karta tak do 300zł :slight_smile:

Radeon 9550, ile jeszcze takich tematów założycie :?: :evil:

Dobra karta graficzna kosztuje ok 400 zł

nie wiem jak jest na 9200 ale na 9250 zeby zagrac w BF2 trzeba zmienic predkosc AGP z x8 na x4 i dziala :wink: sprobuj moze CI tez pomoze i niebedziesz musial chwilowo zakupywac karty, a dozbierasz kasy sobie

Nie bede pisał postów w tematach na których ludzie się już wypowiedzieli bo nie ma to sensu. Jak się założy nowy ludzie odrazu odpowiadaja a nie beda zaglądać do tematu którego ktoś się dopisał sorrka ale robisz off-topic.

Dzięki wszystkim za miła odpowiedz :!:

Ja w tym przedziale polecam radeona 9600pro Sam jej uzywam i jestem zadowolony. Na allegro własnie kupiłem 9600pro nówke za 250

Defakto… polecam nvidie geforce 6200 kosztuje do 300 zł :slight_smile: i jak dla mnie to w zupełności wystarczy by pograć w BF2. Co prawda nie jest to ideał ale… :slight_smile:

Pozdowienia

Podobych Tematów zapewne wiele jeszcze ujżysz. Nie wpadłeś na myśl, że karty co jakiś czas są nowe (uaktualnieane), dziwne, a nawet Śmieszne byłoby Używać w tym przypadku funkcjii Szukaj :turn-l:

Mrs.Incredibles no i co karty z niższej półki będą taniały w nieskończoność? :lol:

A tak na marginesie to radek 9550 od saphirra, jakieś radiatorki na pamiątki i jazdaa :lol:

Dokładnie widziałem tą aukcje, aktualnie są tanie i DOBRE :smiley:

Dokładnie! spokojnie chodzą na GPU/MEM 470@702 bez radiatorów na pamięciach i na fabrycznym chłodzeniu GPU.

Pozdro

PS. A co do GF 6200 to podobno te 6200-6500 są trochę badziewne. Nie wiem jak jest dokładnie ale tak słyszałem.

Radeon 9550

Sam mam Palita Radeona 9550 256mb, jednakże z tego co zdążyłem się zorientować w necie, bardziej wydajniejszy od Radków 9550 jest Geforce 6200 nawet z 64-bitową szyną pamieci. Cena praktycznie taka sama jak 9550. Dlatego osobiście jednak polecam GeForce’a 6200.

A mógłbyś rzucić jakim linkiem do testu który pokazał coś takiego? Bo jak dla mnie to bzdura i jeśli nie zobaczę że jest inaczej w jakimś wiarygodnym serwisie to tak będe twierdził :slight_smile:

Niestety to nie jest bzdura. Oto link: http://www.benchmark.pl/r.php?file=http … ona-1.html

GeForce 6200 z 64-bitową szyną pamięci wygrywa z Radeonem 9550 (128bit). Chyba że potrafisz extremalnie podkręcić swojego Radeona, to wtedy w benchmarkach masz szanse przegonić 6200 (który zresztą też jest podatny na o/c).

Aha, benchmark.pl wydaje mi się bardzo wiarygodnym serwisem. Sądzisz inaczej? :wink:

Pozdrawiam :wink: