Karta graficzna do 300-400zł

witam, potrzebuję karty graficznej w cenie do 300-400zł. Moja płyta główna to asrock f2a55-m  a zasilacz Tracer Highlander 500W silent. i mam do was pytanie jaki sprzęt polecacie, bo troche nurtuje mnie 10 fps w Cs go na minimalnych wymaganiach :stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Pozdrawiam i dziękuje z góry za chęci

 

 

Wyniki wyszukiwania

 

 

 

Ale zasilacz to wypadałoby wymienić. W przedziale 300-400 złotych najlepszy jest Radeon R7 250X.

Jaki masz procesor?

Procesor to AMD A6-5400K APU with Radeon HD Graphics 3.60 GHz, a dlaczego mam wymienić zasilacz, przecież 500 w to duża moc w zanadrzu. 

Proszę o odpowiedzi ponieważ jestem ciemny trochę, ale tylko tak w połowie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Marka zasilacza jest dużo ważniejsza od jego mocy. Tracer to słaby producent, jeden z najgorszych na rynku. Komputer został kupiony na Allegro?

Procesor również nie powala, raczej przeznaczony do zadań biurowych i podstawowych domowych, a nie gier, chociaż jeśli dodasz do niego R7 250X, to na pewno odczujesz ogromną różnicę w wydajności, w szczególności jeśli teraz korzysztasz z HD 7540D

NIe kompa składł mi znajomy ,Informatyk", a co związku z ty m ?

Bo jest kiepski, tylko tyle.

no wiem lecz on kosztoał tylko 400zł więc magi nie ma lecz chcę do tego kartę graficzną która dam mi przynajmniej 50 fps więcej :slight_smile: