Karta graficzna do 300zł

Witam poszukuje karty graficznej do 300zł wiem że taki temat był ale mam inną specfikacje komputera :

Zasilacz:Chieftec 450w

Procek:AMD Athlon 64 x2

Płyta główna;Gigabyte GA-m565-s3

Grafa zepsuta to GeForce 8800

to chyba tyle proszę o poradę jaką kartę graficzną kupić bo nie chcę kupować w ciemno…

Jeśli nie masz wygórowanych wymagań to Radeon 6670 będzie ok.

Raczej szukałbym używanej 6770.

a i jeszcze jedno pytanko takie czysto z ciekawości ale nie na temat byłem dziś u kolegi.Ma on zdemontowaną obudowę przednią i boczną a komputer włącza poprzez dotknięcie kabelkiem metalowego szkieletu obudowy :o i co dziwne jedzie na takim włączaniu podobno 4 miesiące i tu moje pytanie czy takie włączanie komputera nie spowoduje że po jakimś czasie mu się spali bo dla mnie to aż dziwne że dalej działa i się nie spalił.

Cześć,

Przyjrzyj się swojej płycie głównej. Od włącznika leci kabel do pinów na płycie głównej. Wystarczy że zewrzesz oba piny, aby przepłynął przez nie prąd, a komputer się załączy. Nie ważne czy będzie to przycisk, kabelki, śrubokręt czy nawet długopis. Ważne, żeby prąd przepłynął :wink: A skoro ten prąd ma naprawdę małe natężenie/napięcie (czy coś jeszcze, słaby jestem z fizyki :stuck_out_tongue: ) to dlaczego miałoby się coś spalić?

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

ponieważ wszystko jest w obudowie i wytwarza się prąd i prąd przepływa przez kabel do płyty głównej ale chyba też przepłynie przez obudowę a wszystko własnie jest wbudowane w obudowe ale sam nie wiem po prostu ciekawy byłem bo gdzieś czytałem że tak się nie powinno włączać ale nie pamiętam gdzie i mogę się mylić