Karta graficzna do 35zł + cooler

Cześć. Chciałbym ratować swój komputer (na węgiel…). Mam 60-70zł więc chciałbym kupić karte graficzną i jakiś cooler do procka S775

Chłodzenie jak za tę cenę to Arctic a zasilacz jakiś fortron 300W-350W używany z allegro.pl

Dzięki to wezmę Arctica tylko że chciałem karte a nie zasilacz :stuck_out_tongue: (Bez urazy) zasilacz niech tam se siedzi juz pare lat mam go to może nie nie popsuje a tak to będę miał kompa może w tym roku a 60zł o mało więc jakieś propozycje? ?? (a tak to jak będę miał kompa to będe mógł grać na 2 czy co)

To źle ci się wydaję. Niekiedy jest gorszy od boxowego Intela.

Dzięki teraz pozostała tylko kwestia karty.

jak masz zintegrowaną to po co ci takie słabe karty czy tak czy siak to w nic nie pograsz, wyświetlisz pulpit, internet i dokumenty

miałem wcześniej GF 8400GS 256mb i miałem 50-100FPS w różnych grach nawet w COD’a 2 mogłem pograć na multi a w zintegrowanej jeszcze nie dość że zabiera GHZ z procka i zamula komp to tylko ma 128mb a jak patrzyłem porównanie 8600gs i 3450 lub 3470 to te 34XX były lepsze :smiley: a zintegroana OpenGL 2.0 ma tylko

CoD2 powinien chodzić na tej integrze jeszcze jako-tako na rozdziałce 800x600, a te pieniądze naprawdę przeznacz na zasilacz, bo to bomba z opóźnionym zegarem, ostatnio u mnie w szkole wybuchł Tracer którego należało ‘przygasać’ - iskry i dym