Karta graficzna do 35zł + cooler

(Pyrol) #1

Cześć. Chciałbym ratować swój komputer (na węgiel...). Mam 60-70zł więc chciałbym kupić karte graficzną i jakiś cooler do procka S775

(Marcin1025) #2

Chłodzenie jak za tę cenę to Arctic a zasilacz jakiś fortron 300W-350W używany z allegro.pl

(Pyrol) #3

Dzięki to wezmę Arctica tylko że chciałem karte a nie zasilacz :stuck_out_tongue: (Bez urazy) zasilacz niech tam se siedzi juz pare lat mam go to może nie nie popsuje a tak to będę miał kompa może w tym roku a 60zł o mało więc jakieś propozycje? ?? (a tak to jak będę miał kompa to będe mógł grać na 2 czy co)

(adamok) #4

To źle ci się wydaję. Niekiedy jest gorszy od boxowego Intela.

(Pyrol) #5

Dzięki teraz pozostała tylko kwestia karty.

(bart86) #6

jak masz zintegrowaną to po co ci takie słabe karty czy tak czy siak to w nic nie pograsz, wyświetlisz pulpit, internet i dokumenty

(Pyrol) #7

miałem wcześniej GF 8400GS 256mb i miałem 50-100FPS w różnych grach nawet w COD'a 2 mogłem pograć na multi a w zintegrowanej jeszcze nie dość że zabiera GHZ z procka i zamula komp to tylko ma 128mb a jak patrzyłem porównanie 8600gs i 3450 lub 3470 to te 34XX były lepsze :smiley: a zintegroana OpenGL 2.0 ma tylko

(Lewanxd) #8

CoD2 powinien chodzić na tej integrze jeszcze jako-tako na rozdziałce 800x600, a te pieniądze naprawdę przeznacz na zasilacz, bo to bomba z opóźnionym zegarem, ostatnio u mnie w szkole wybuchł Tracer którego należało 'przygasać' - iskry i dym