Karta Graficzna do 450 zł

Masz obecnie zasilacz na poziomie testowanego w tym filmie  https://www.youtube.com/watch?v=Rgx-7SUAh98

Tyran ja mam zasilacz Logic a nie jakis ace ludzie… nic mi tu narazie nie pomoglisćie

Większość producentów pseudo zasilaczy w ich nazwach podaje moc szczytową (maksymalna chwilowa moc jaką może wytrzymać zasilacz), a nie moc ciągłą (maksymalna moc z jaką może przez długi czas pracować zasilacz) jak to czynią producenci markowych zasilaczy. Niestety Twój zasilacz zalicza się do grupy pseudo zasilaczy i należy go bezwzględnie wymienić.  Z Twoich postów jasno wynika, że jesteś totalnym laikiem w tym temacie (i nie ma w tym nic złego), ale wymądrzanie się i obrażanie innych jest dalece niestosowne i świadczy o Twoim poziomie intelektualnym. Jak wiesz lepiej to po co pytasz? 

…już wcześniej zwróciłem Ci uwagę na marność Twojego Logic-a i poleciłem Ci markowy dobry zasilacz na jaki powinieneś wymienić ten swój szrot.

No kup sobie kartę jaką tam chcesz :stuck_out_tongue: Będzie śmianie jak Ci się spali przez zasilacz :smiley:

PS. Ewidentnie nie zrozumiałeś co do Ciebie napisałem…

Tyran ale ty nie rozumiesz ze ten zasialcz to jest wo gule inny niż ten co mam ***

ok to chciałbym podsumować temat najbardziej opłaca mi się kupic Corsair VS 450W i kartę GTX 750Ti 

Tak - byłby to najlepszy wybór.

  1. Pod ten procesor maksymalnie można kupić GTX 750/750 Ti 2 GB.

Dokładnie takie rozwiązanie będzie najrozsądniejsze :slight_smile: .

a mam jeszcze pytanie kupić tą karte z asusa czy msi bo zastanawiam się na msi gaming ???

Panowie mam jeszcze jedną pytanie liczę na szybko odpowiedz we względu na to że gtx 750 jest dość drogi chciałbym kupić coś tańszego myśle nad Radeon R7 240 msi 2gb??? czy będzie on dobrym wyborem ??? i kosztuje ona 288 zl :wink:

Raczej słaba karta. Lepiej doskładać do R7 250.

To jest słaba karta i dodatkowo sterownik graficzny zarżnie tego athlona. 

Chyba do zbieram do tej gtx 750ti i jeszcze małe pytanie ta karta przy moim sprzęcie będzie wykorzystywana w 100%

Nie będzie wykorzystywana w 100 procentach, ale będzie znacznie lepiej niżli miałbyś wybrać R7 240.

ok

 

Karta od Palita zbiera bardzo dobre opinie 

dokładnie ta:

http://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-gtx-750-ti-2gb-ddr5-128bit-ne5x75tt1341f-632003/

jest tylko 3 zł droższa od tej Asusa, a ma lepsze chłodzenie, znacznie wyższe zegary, obecnie jest to właściwie najwydajniejszy gtx 750ti dostępny na naszym rynku, karta jest cichutka, mimo podniesionych mocno zegarów ma również niższy pobór prądu niż konkurencja.

Zostaje przy MSI :smiley: