Karta Graficzna do 450 zł

Witam Serdecznie posiadam komputer o parametrach:

procesor: AMD AMD Athlon™ II X4 640

Karta Graficzna geforce gt 220

ramu mam 6 gb 

zasilacz Logic 230v 

Płyta Główna to gigabyte technology co. ltd. ga-ma770-ud3

I mam takie pytanie jaką mogę kupić do tego kartę graficzną aby gry chodziły na niej [ciach] no i wo gule żeby sprzęt ją uradził chciałbym żeby karta miała 2 gb :smiley: budżet 450 zł:D

Sorry gościu, ale jeżeli chcesz aby twój komp jeszcze pochodził to się na kartę nie napalaj, tylko ten, nie powiem jaki, co to nazywasz zasilaczem, wymień jak najszybciej.

 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

1.  Zmień zasilacz. To co posiadasz grozi wybuchem.

  1. Pod ten procesor maksymalnie można kupić GTX 750/750 Ti 2 GB.

 

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza. 

Odyniec Stary dlaczego grozi wybuchem mam już ten komputer 5 lat  i nie miałem z nim a ni razu żadnego problemu :smiley: a po za tym mam tylko pieniądze na kartę graficzną nie chce mieć żadnej rakiety po prostu chcę odświeżyć kartę ;) 

Dlatego: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

Zrobisz co zechcesz. Ja tylko ostrzegam.

no i po co mi to wysyłasz ten zasilacz nie jest najnowszy ale mi się nie psuje i myślę że spokojnie z 4 lata jeszcze pociągnie możesz sobie tym ostrzegać… ja tylko kupuje kartę graficzna myślę na ASUS Radeon HD 7770 co on jej myślicie ?? 

Wydajniejszy będzie wspomniany GTX 750Ti czy np. Radek R7 260X. Zasilacz ma wtyczkę zasilającą PCI-E 6pin więc będziesz mógł je podłączyć, choć sam zasilacz nie jest najwyższej jakości i przy nowej karcie będzie troche bardziej obciążony niż obecnie. Nie podałeś jego mocy, ale jeśli koniecznie chcesz go zostawić to zaobserwuj czy na nowej karcie komputer nie straci na stabilności, karta nie będzie sypać artefaktami itp.

Longhorn a podesłał byś jakiś zasilacz który by dawał radę z lepszą kartą graficzną ???

Pod ten sprzęt corsair vs 450w czy xfx 450w wystarczy. Ewentualnie tańszy forton, ważne aby był nowy bo regenerowany forton nie jest najlepszym wyborem. To markowe i pewne zasilacze. Gdybyś chciał coś mocniejszego pod nowszy sprzęt to wybierz coś o większej mocy np thermaltake smart se 530w czy coolermaster g550m.

i jeszcze mam pytanie używanego nie opłaca się kupować

???

Nowy na pewno jest pewniejszy, ale używek na pewno nie obawiałbym się zbytnio przy tym budżecie. Najlepiej aby był jeszcze na gwarancji. 

właśnie chciałbym kupić taki używany np przez 2 miesiące :smiley: jest wtedy tańszy gdzieś o 50 zl :wink: a praktycznie nowy

A jakie firmy mi najbardziej polecasz?? :smiley:

To jest mój zasilacz on jest za słaby ??? 

2701046500_1330930478.jpg

 

 

Nie licz na 50 zł taniej po 2 miesiącach. Tak to tanieją tylko droższe zasilacze.

Wybierz raz a porządnie:

http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/11274239

chyba kupię ten Corsair VS 450W :smiley:

Koledzy, którzy radzą Ci wymianę zasilacza (Logic) mają rację i nie ma co się obrażać. Oczywiście postąpisz jak uważasz. Zasilacz Corsair VS 450W to dobry wybór.

Corsair VS 450W (CP-9020096-EU), 1x12V (34A), moc linii 408W, aktywny PFC, firma opracowania zasilacza CWT, certyfikat sprawności 80 Plus, specyfikacja, 3 lata gwarancji.

 

btw. nie pisz taką dużą czcionką, bo to “wygląda niepoważnie”, a wręcz dziecinie.  

Chciałbym dodać że zasilacz ma 500 w :smiley: Longhorn 

500 W to on ma na papierze, bo realnie dostarcza może 300 W. A to wszystko przez elektronikę zrobioną z paździerza. 

Odyniec co ty piszesz 500 w to ma na papierze a dostarcza może 300w większych głupot nie widziałem 

Mowa o Twoim wspaniałym zasilaczu marki Logic.