Karta graficzna do 600zł

Witam.

Chciałbym zapytać jaką kartę graficzną do gier mogę kupić za kwotę 600zł (może być troszeczkę powyżej 600zł).

Może być i Nvidia i ATI, zależy mi tylko na tym żeby kupić najlepszą kartę jaka może być za tą kwotę.

Pozdrawiam.

MSI HD6850 Cyclone (~600 zł) albo jakaś HD6870 (~650-700 zł)

Podaj jeszcze model zasilacza i pozostałe parametry komputera

Procesor: AMD Phenom II X4 960T Black Edition

Płyta Główna: Płyta główna Asus M5A78L/USB3

Zasilacz CHIEFTEC 400W GPS-400-AA-101A

Zasilacz ok ale może nie wytrzymać mocniejszej karty

Powiem tak. Posiadam zasilacz, który ma na linii 336W czyli o 12W mniej, niż w tym Chieftecu. Zestaw u mnie ciągnie HD6850 + Athlona II X3 i daje rade, gdy wykręciłem procka na 4GHz i podniosłem lekko takty na GPU i pamięci, też było OK. Jako, że średnio potrzebuję obecnie OC, powróciłem do stocku. Tak więc z HD6850 twój zasilacz powinien sobie poradzić (chyba, ze masz 20 dysków albo coś). Jak sobie poradzi z HD6870, tego nie wiem.

Ok ale ja np. nie lubię działaś na sprzęcie gdzie zasilacz jest “na styk” (w końcu typowy nowy komputer pobiera ok. 300W pod obciążeniem).

OK, ale gdy nie ma pieniędzy na zasiłkę + GPU od razu, to lepiej się przemęczyć na styk i potem kupić coś, a nie okaleczać kartę graficzną, byleby mieć zasilacz z większą mocą na zapas, której i tak teraz nie wykorzysta.

Dodane 17.03.2012 (So) 12:18

OK, ale gdy nie ma pieniędzy na zasiłkę + GPU od razu, to lepiej się przemęczyć na styk i potem kupić coś, a nie okaleczać kartę graficzną, byleby mieć zasilacz z większą mocą na zapas, której i tak teraz nie wykorzysta.