Karta graficzna do 600zł

Witam,

poszukuje wydajnej dość karty graficznej do 600zl, posiadam płytę główną MSI 760GM-P23 (FX), oraz zasilacz Modecom FEEL 1 500W (posiada tylko złącze PCIE 6-pinów), wsadzony procek to AMD FX-4130. Mogą być jakieś gt-eki, albo Radeony, rozglądałem się za R7 265, jakieś R9 i gtx 660/560. Jest tego tak dużo że ciężko wybrać xd

Obecnie posiadam gt 430, karta ma byc głownie do gier :wink:

 

  

 

Zasilacz posiadasz z czarnej listy ten zasilacz jest słaby jakościowo i w każdej chwili może Ci spalić komputer.Na początek poleciłbym wymianę jego na jakiś firmowy.

Bsze co wy z tym zasilaczem? Mam go z 4 lata i jakoś nie narzekam, nic jeszcze mi nie spalił, nawet jak był spadek napięcia  (światło przygasało w pokoju, a grałem w BF3 ) to komp nawet nie drgnął, wiec skończcie z tym ze ten zasilacz z czarnej listy jest 

Luz, kup sobie jakiegoś GTX 660, ale jak Ci zasilacz eksploduje i zabierze ze sobą cały sprzęt, to nie przychodź z płaczem na forum, że ludzie Cię nie ostrzegli. Jasne, bywa tak że jakiś Codgen czy inny FEEL I chodzą pod obciążeniem przez kilka ładnych lat, ale spotyka się również sytuacje, gdy nowy sprzęt spalał się bezpośrednio po podłączeniu do kiepskiej jakości zasilacza.

Chce to niech podłącza jego wybór on za to płaci Co do tematu może gtx 660 ? 

proponuję R7 265/260x lub MSI R9 270 Twin Frozr IV jeśli chodzi o droższą 

Do tego dwumodułowego procesora maksymalnie HD 7770. 

I tak będzie hamulcowym w większości tytułów.

 

Zasilacz do zmiany na Corsair VS 450 W.