Karta graficzna do 650 zł

Na gwizdkę chcę dostać od rodziców jakaś grafę tylko jaką ??

mój sprzęt w opisie.

Proszę o pomoc w wyborze.

Dzięki za odpowiedzi.

Do tego procka brałbym max Gigabyte GV-R485-512H-B

Ta 9600GT , nie jest wcale najgorsza - ja bym ją zostawił , no ale jak chcesz wymienić to wziąłbym Radeona 4850 1 GB

http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/386513 ,

chociaż jakbyś podkręcił sporawo procka to można nawet brać radeona 4870

lol? żartujesz sobie? :lol: :hahaha:

HD4870 z jakimś dobrym chłodzeniem. Od HIS’a lub Sapphire. Albo od XFX 4870 1 GB za śmieszne pieniądze.

Podkręć procka do ponad 3GHz i spokojnie możesz brać gtx260

trochę to nieopłacalne…

Ja podtrzymuję propozycję HD4870.

Jeżeli dla autora tematu zależy np na NFS Shift to niech zapomni o radeonach i weźmie jakiegoś gtx-a

nie nie zależ mi na Shifcię najbardziej to na GTA IV :smiley: planuję kupić chłodzenie i podkręcić :wink:

czemu do tego nie podkręconego procka nie warto radka HD4870 ??

Przy twoim nie podkręconym procesorze karta nie będzie w pełni wykorzystana, jeśli zależy ci na GTA to weź Nvidie bo lepiej gta na kartach od zielonych działa niż na radeonach.

Jeżeli dla autora tematu zależy np na NFS Shift to niech zapomni o radeonach i weźmie jakiegoś gtx-a

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

następny “fachowiec”

Widać jaki z ciebie fachowiec. Odpal sobie shifta na 4850 i na gts250, porównaj i dopiero potem bajki opowiadaj. Widocznie mało wiesz o tej grze.

Nie następny fachowiec, bo tutaj akuratnie pisze prawdę. W większości gier lepiej spisują się karty Nvidii i tutaj nic nie poradzisz. Swego czasu pisałem o problemie…- o tutaj masz temat. Jak to wytłumaczysz? Jakoś nikt nie potrafił mi pomóc. Starsza mocno wysłużona grafika pobija nowszy mocniejszy układ ATI. No paranoja. Ja już nigdy więcej nie kupię Radeona. Niestety to nie jest karta do grania. Co z tego, że ma moc jak w grach ona niknie. Teraz ATI też się wychwala nowymi mocnymi układami. I co z tego? Może mocny jest, ale widać producenci gier mają daleko ATI.

w gta4 najwazniejszy jest procesor, na tym co masz za płynnie nie pograsz na wiekszych detalach mimo tego, że bedziesz miał lepszą grafe…

ale jak podkręcę to już ok…

mi potrzebna karta do gier, a po 2 nie kłóćcie się tu.