Karta Graficzna do 700 zł!

Na obecną chwile mam WinFast GeForce 7600GT 256MB. Ta karta to już przeszłość, więc zaciekawiły mnie 2 Firmy nVidia i ATi. I mam problem nie wiem czy kupować nową kartę graficzna z serii nVidia czy ATi. Bardzo mnie zaciekawiło to że te ATi HD są ponoć bardzo wydajne i niedrogie, a z drugiej strony zniechęciło mnie to do nVidii że są drogie i nie wydajne, zwłaszcza GeForce 9600. Bo słyszałem ze żre dużo prądu i nie wiele się różni od 8800.

Więc jaką kartę byście mi polecili z serii ATi HD, tak do ok. 700zł :slight_smile:

http://www.apollo.pl/store/show_detail/46643 50 zeta więcej ale warto

http://www.apollo.pl/store/show_detail/46530 a jak nie to ta

Wpierw to niech kolo napisze na co ma tą kartę AGP czy PCI-E i niech resztę konfigu poda(zwłaszcza jakiego ma proca i zasilacz - marka, model, moc).

Podaj obecną konfigurację.

michaelllo69 ,

jak koledzy wyżej podaj zasiłkę + mobo + procka

a tak to HD4870 stoi za 690zł na pixmania’i :wink:

Zasilacz napewno do wtmiany będziea proc zawsze się da podkręcić.

chyba wolałbym dać więcej w pewniejszym sklepie. Tam zawsze jest tanio, ale wychodzą na swoje.

W dniu 17.07.2008 , o godzinie 18:52 został dopisany post przez Andrew34

A ty skąd takie informacje masz, Wróżka?

PS. Na pewno się piszę rozłącznie.

PS2. PSU jak firmowy, to niekoniecznie do wymiany :stuck_out_tongue:

PS3. Co daje informacja, że procka można zawsze wykręcić? Nie zawsze.

Procek Athlon 64 3200+, 1 GB ramu (DDR2), a zasilacz to jak mam sprawdzić w everescie? bo nie wiem która zakładka…

W dniu 17.07.2008 , o godzinie 23:30 został dopisany post przez michaelllo69

No i ta karta jest na AGP :slight_smile: Ale mam wolny slot na PCI-E :slight_smile:

Raczej manualnie. Albo w papierach :-o Albo zdejmij bok obudowy i zobacz co tam jest napisane.

W dniu 17.07.2008 , o godzinie 23:34 został dopisany post przez Andrew34

Jaką masz płytę główną?? :o Powiedz która ma AGP i PCI-E w jednym :x Chyba chodzi o PCI.

Asrocki mają takie sztuczki, ale on pewnie ma PCI-E x1 :stuck_out_tongue: i AGP i jest w błogim stanie nieświadomości.

Właściwie to nie wiem jak ona jest podłączona, czy na PCI-E Czy na AGP…Ja wogule się w tym gubie, moglibyście mi wyjaśnić te AGP, PCI-E, PCI,PCIMCIA… A zaraz podam zasilacz :slight_smile:

Wikipedia Ci to powinna wyjaśnić :lol:

W każdym Bądź razie mam płyte głowną Gigabyte GA-M55S-S3

Ta płyta nie ma złącza AGP. Ma PCI-Express x1 (4) i PCI-Express x16 (1) i dwa PCI :wink:

Podaj zasilacz.

Nieee, ja mam tylko 3 wejścia. Razem wszystkich :slight_smile: Na zasilaczu coś pisze, ale nic nie jest wspomniane o mocy zasilania ;/

zrobimy to prościej.

kupiłeś kompa już złożonego ? biedronka ?

jak tak to na 100% tracer albo feel, no chyba że no-name ale wątpie.

Komputer był składany w sklepie PC jaś we Wrocku, na prawie każdą cześć mam gwarancje. Miałem kiedyś kartkę z wypisanymi częściami, ale gdzieś ją zgubiłem… Owszem obudowe mam tracer, tyle pamiętem z tej kartki, ale wy chcecie wiedzieć ile on ma wolt czy wogule wszstko?

Jak masz obudowę Tracer, to i zasilacz Tracera zapewne…

Na zasilaczu akurat Tracer nie pisze… jutro napisze, co na min pisało. Najwyżej jak mi sie uda to zrobie zdjęcie i wstawie :slight_smile: