Karta graficzna do 750zł

(Too33ii159632123) #1

Poszukuję kartę graficzną za 750zł maksymalnie nic więcej :slight_smile:

Moje podzespoły :

i5 4460

8gb ram 1600mhz cl9

zasilacz 600wat deus g1

płyta głowna asrock h81m

obudowa brutus m23

(nietopyrz) #2

Powitać,

w tej cenie polecę najtańszego Zotaca (bo 5 letnia gwarancja po rejestracji na stronie producenta)  1050Ti 4GB. 715 zł na morele.

Ciut dopłacając i trochę kombinując dostaniesz kartę prawie dwa razy szybszą tj. Gigabyte 470 z komputronika, Kosztuje 900 zł, aczkolwiek kod na Hitmana możesz sprzedać za ok. 100 zł. Jest też cashback 40 zł na PayPal z retailmenot.

Ewentualnie używany gtx 970 , ale musiałbyś mieć bardzo dużo szczęścia, żeby znaleźć w tym budżecie ofertę.

Pozdro

(Odyniec_Stary) #3

Średnio 40 % to prawie dwa razy?

Autorze:

Jeśli budżetu nie można przekroczyć to 1050 Ti w najtańszej wersji. 

(nietopyrz) #4

Ile według Ciebie, to jest prawie dwa razy więcej w procentach?

Karta ma prawie dwa razy więcej klatek. Czasem mniej, czasem więcej. Szczególnie dobrze sobie radzi w dx12 i Vulcanie.

Najtańsza wersja posiada mniejszy wentylator i krótszą gwarancję. IMO warto dopłacić, te 20 zł do Zotaca.

(Odyniec_Stary) #5

Średnio w wielu grach jest szybsza o 40 % a Ty wyciągasz pojedyncze przypadki i manipulujesz procentami.

(nietopyrz) #6

Przepraszam, czy mógłbyś mi odpowiedzieć na zadane pytanie?

Niczym nie manipuluję. 

Edit

Zresztą, nie odpowiadaj. Nie ma to większego znaczenia dla autora tematu. Postronni niech sami ocenią moje “grzechy”. :slight_smile:

Pozdrawiam

(Odyniec_Stary) #7

40 % to nie “prawie dwa razy szybsze”, bo ta karta jest w większości gier o mniej więcej tyle wydajniejsza. 

(nietopyrz) #8

Dalej na pytanie nie odpowiedziałeś :slight_smile: Niemniej wyszło na Twoje, ale tylko dlatego, że źle zapamiętałem wykres średniej wydajności. Było 67% vs 100%. Mniemałem o 60 vs 100, co w mojej ocenie już do “prawie” można zaliczyć.

Pozdrawiam, co złego to nie ja.