Karta graficzna do 750zł

Poszukuję kartę graficzną za 750zł maksymalnie nic więcej :slight_smile:

Moje podzespoły :

i5 4460

8gb ram 1600mhz cl9

zasilacz 600wat deus g1

płyta głowna asrock h81m

obudowa brutus m23

Powitać,

w tej cenie polecę najtańszego Zotaca (bo 5 letnia gwarancja po rejestracji na stronie producenta)  1050Ti 4GB. 715 zł na morele.

Ciut dopłacając i trochę kombinując dostaniesz kartę prawie dwa razy szybszą tj. Gigabyte 470 z komputronika, Kosztuje 900 zł, aczkolwiek kod na Hitmana możesz sprzedać za ok. 100 zł. Jest też cashback 40 zł na PayPal z retailmenot.

Ewentualnie używany gtx 970 , ale musiałbyś mieć bardzo dużo szczęścia, żeby znaleźć w tym budżecie ofertę.

Pozdro

 Średnio 40 % to prawie dwa razy?

 

Autorze:

 

Jeśli budżetu nie można przekroczyć to 1050 Ti w najtańszej wersji. 

Ile według Ciebie, to jest prawie dwa razy więcej w procentach?

Karta ma prawie dwa razy więcej klatek. Czasem mniej, czasem więcej. Szczególnie dobrze sobie radzi w dx12 i Vulcanie.

 

Najtańsza wersja posiada mniejszy wentylator i krótszą gwarancję. IMO warto dopłacić, te 20 zł do Zotaca.

Średnio w wielu grach jest szybsza o 40 % a Ty wyciągasz pojedyncze przypadki i manipulujesz procentami.

Przepraszam, czy mógłbyś mi odpowiedzieć na zadane pytanie?

Niczym nie manipuluję. 

 

Edit

Zresztą, nie odpowiadaj. Nie ma to większego znaczenia dla autora tematu. Postronni niech sami ocenią moje “grzechy”. :slight_smile:

Pozdrawiam

40 % to nie “prawie dwa razy szybsze”, bo ta karta jest w większości gier o mniej więcej tyle wydajniejsza. 

Dalej na pytanie nie odpowiedziałeś :slight_smile: Niemniej wyszło na Twoje, ale tylko dlatego, że źle zapamiętałem wykres średniej wydajności. Było 67% vs 100%. Mniemałem o 60 vs 100, co w mojej ocenie już do “prawie” można zaliczyć.

Pozdrawiam, co złego to nie ja.