Karta graficzna do cs go

Witam serdecznie poszukuje karty graficznej do cs go , lol itp (mniej wydajnościowe gry). Procesor posiadam i3 2120 Płyta główna to asrock p67 pro 3 b3 Zasilacz to corsair CS650M .Budżet to ok.100zł

No to rzuciłeś killera.
Obstawiam GT 730 1GB.

Z csem problem jest taki ,ze source dwa bazuje głównie na procesorze, więc wymiana karty może nie pomóc.

Tu nie chodzi o wymianę buduję kompa pod rozbudowę ,ale jak na razie potrzebuje karty graficznej ,która wystarczy do cs go .Tą i3 będę wymieniał na i5 2500k ,ale teraz szukam taniej karty

Z GT 730 coś takiego będziesz mieć.

Po co?
Wieloletni zasilacz, stara płyta i przepłacisz procesor żeby wykręcić cos na pół martwej platformie?

Pół martwej płycie , ta płyta to legenda a mam egzemplarz prawie nowy ,te i5 2500k spokojnie podkręcę na 4,5 ghz a nawet i więcej ,ta płyta to full wypas

Poza tym nie pytałem o zdanie na temat procka tylko na temat karty graficznej :wink:

Ja gram na 4:3 rozciągnięte w cs go :wink: ,więc zastanowię się na tym gt

Udanego fragowania.

Na filmiku zaprezentowana jest wersja GT 730 1GB DDR5, podczas gdy większość GT 730 w tej cenie to nic nie warte DDR3.
W tej cenie upolujesz co najwyżej HD 5770. Najlepiej 1GB. I tylko GDDR5

Nie chcę Ciebie denerwować, ale sprowadzę na ziemię. Masz trupa, którego uznajesz za nową. Trupa, bo płyt na podstawkę 1155 nie robi się od lat. Ponadto zasilacz też masz pewnie stary i czy podkręcanie/kartę wytrzyma? To trzeba by podać.

Ja nie rozumiem po co Ci słaba karta coby potem ja wymienić? Lepiej wydaj więcej na kartę 750ti/550-570 i tania i5-2400. Mocniejszy procek i kręcony z dupowata kartą nie da tyle wydajności co głupia 560_2400 :wink:

Co do zasilacza to taki Corsair zakładam, że przeżyje tego kompa.
Płyta główna ile pożyje każdy dobrze wie, tyle ile kondensatory.
Grafika wybrana jest jaka jest, ale taki jest budżet, jak na “przyzwoitą” za 250zł będzie miał za 2 miechy to ma nie grać przez ten czas jak może normalnie płynnie z 60+FPS?

Ja chce tylko w cs’a to pograc jak na razie :wink:

A propo gtx 560 se to jak będzie wyglądać granie w cs go i co znaczy dopisek n przy napisie 560

a na tego corsair się zdecydowałem ze względu na to ,że zapłaciłem za niego 110 zł

Używany? Bo nowego za tyle nie dostaniesz, mimo marki, to potencjalnie bomba, bo gdybym zapytał o date produkcji, to bys zaczął obudowę odkręcać by sprawdzić

:wink: Okej, Tylko wiesz, Integra w Athlonie 200z a 250 zł bije tą 730 i od starych i5 wiele nie odstępuje, a na Ryzenie 2200 masz wydajność kręconej i5 2400 oraz 80+ klatek;)

HM, czy tam nie zieniali liczby jednostek w rszenaich nie wiem, ale ogólnia 560 będzie OK Ponad 100 mysę w powyżej minimalnych;)

PS. A tak ogólnie i5 2500k to ■■■■. Bieraj po taniości 2400 lub (jeżeli chcesz korzystać z komputera ze 2-4 lata dłużej, to jakąkolwiek i7 z 4/8, ona spokojnie z 570 pójdzie :wink:

Co do PS to się nie zgodzę.

No tu i tak procek robi 100%, ale nie o to chodzi. Chodzi o wątki, niektóre gry wymagają więcej od 4. CS GO może nie, ale jak ma być dłużej …:wink:

Ok więc później wymieniac na jakieś i7 2600k na przykład ,a teraz co w końcu za kartę mam kupić tak by mogła zostać z to i7. Zacząłem się zastanawiać nad być 750 lub 750 ti