Karta graficzna do gier za 300złoty

Witam. Prosiłbym o podanie jakiejś dobrej karty graficznej do gier, do maks. 300złoty. GPU mojej przestało działać, więc potrzebuję nowej karty.

Płyta to za mało podaj cały sprzęt włącznie z zasilaczem. Gdyż pomoże nam to dokładnie sprecyzować kartę do twoich wymagań jak i samego sprzętu.

Procesor: AMD phenom 9550 Quad-Core

Przykro byłoby kupić i zamontować kartę jakby się miała od razu zjarać od tego zasilacza.

Tak więc jaki zasilacz polecasz kupić? Tak gdzieś ok. 200zł? Jak już go kupię to jaką kartę wybrać? Czy to: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/653f6bf137a3e1db.html mógł spowodować owy zasilacz?

Tam od razu 200zł tu spokojnie wystarczy Corsair VS450W za ok. 150zł.

 

A co do tego na obrazku to też zależy jaka to karta jest.

Zasilacz może doprowadzić do wielu rzeczy jeśli jest słabej jakości.

W sumie, kartę chciałem i tak wymienić, to tylko przyśpieszyło wymianę. Karta to była ATI radeon 4800series, trochę przestarzała, ale raczej nowsze gry chodziły, te, które nie wymagały dx11;/ Tak więc jaką kartę kupić?

HD7770 OC ale np: Gigabyte.

 

W sumie, teraz i tak nie opłaca się poniżej tej karty nic kupować nowego.

 

Może da radę zrobić OC tego CPU tak do 2.6 GHz?

 

Ale i przy 2.2 GHz będzie OK.

Karta już zamówiona. OC procesora raczej nie będę robić, ponieważ sprawował się przyzwoicie.

A ja dziękuję, że posłuchałeś moich rad :wink: Miłego używania!

Wiele z tego Phenoma i tak nie wyciśniesz. W zależności od tytułu lub miejsca w grze może dać się we znaki jego niska wydajność. Mimo wszystko brać słabszą nową kartę to też nie specjalnie się opłacało.