Karta graficzna do gier za 300złoty

(Alka102030) #1

Witam. Prosiłbym o podanie jakiejś dobrej karty graficznej do gier, do maks. 300złoty. GPU mojej przestało działać, więc potrzebuję nowej karty.

(CrisPL) #2

Płyta to za mało podaj cały sprzęt włącznie z zasilaczem. Gdyż pomoże nam to dokładnie sprecyzować kartę do twoich wymagań jak i samego sprzętu.

(Alka102030) #3

Procesor: AMD phenom 9550 Quad-Core

(CrisPL) #4

Przykro byłoby kupić i zamontować kartę jakby się miała od razu zjarać od tego zasilacza.

(Alka102030) #5

Tak więc jaki zasilacz polecasz kupić? Tak gdzieś ok. 200zł? Jak już go kupię to jaką kartę wybrać? Czy to: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/653f6bf137a3e1db.html mógł spowodować owy zasilacz?

(CrisPL) #6

Tam od razu 200zł tu spokojnie wystarczy Corsair VS450W za ok. 150zł.

A co do tego na obrazku to też zależy jaka to karta jest.

Zasilacz może doprowadzić do wielu rzeczy jeśli jest słabej jakości.

(Alka102030) #7

W sumie, kartę chciałem i tak wymienić, to tylko przyśpieszyło wymianę. Karta to była ATI radeon 4800series, trochę przestarzała, ale raczej nowsze gry chodziły, te, które nie wymagały dx11;/ Tak więc jaką kartę kupić?

(JNJN) #8

HD7770 OC ale np: Gigabyte.

W sumie, teraz i tak nie opłaca się poniżej tej karty nic kupować nowego.

Może da radę zrobić OC tego CPU tak do 2.6 GHz?

Ale i przy 2.2 GHz będzie OK.

(Alka102030) #9

Karta już zamówiona. OC procesora raczej nie będę robić, ponieważ sprawował się przyzwoicie.

(CrisPL) #10

A ja dziękuję, że posłuchałeś moich rad :wink: Miłego używania!

(Odyniec_Stary) #11

Wiele z tego Phenoma i tak nie wyciśniesz. W zależności od tytułu lub miejsca w grze może dać się we znaki jego niska wydajność. Mimo wszystko brać słabszą nową kartę to też nie specjalnie się opłacało.