Karta Graficzna do Gier

Witam planuję kupić kartę graficzną (do gier) , posiadam budżet 400 zł. Co mogli byście mi doradzić ?

Config

Nazwa płyty głównej: Gigabyte GA-945GZM-S2 ver.6

Typ procesora: Intel Celeron D 351, 3215 MHz

Pamięć : 2GB DDR2

Aktualna Karta: Zintegrowana

Zasilacz Colorsit 350W

PS.Chciałbym pograć w nowe tytuły takie jak BF3 czy MW3 nawet na najniższych , Jestem nowy więc mogą być jakieś błędy .

Pozdrawiam

Tak na prawdę to twój komputer nie pociągnie żadnej lepszej karty ge force 8600 gt to tutaj maks.

a gdybym np zmienił zasilacz ? raczej płyta główna jest trochę badziewna i to chyba od niej zależy nie wiem .

Nie inwestuj już w ten złom, naprawdę się nie opłaca. Zbieraj na nowy sprzęt.

Słaby procesor i zasilacz,procesor będzie spowalniał nową kartę,do tego musisz pewnie szukać czegoś na AGP,kart na tym złączu się już nie robi i można je dostać tylko z drugiej ręki

http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-945gzm-s2_66

Ta płyta ma PCI-E. Jak nie wiesz, to nie pisz albo chociaż się upewnij, zanim napiszesz takiego głupiego posta.

Co do tematu, to prawda, że Celeron to słaby procek, ale nie na tyle, aby nie móc w nic na nim pograć. Proponuję dorwać używaną grafikę GeForce 9600 GT, spokojnie poniżej 200zł znajdziesz na allegro, a do tego zasilacz chociażby Chieftec 400w chyba poniżej 100zł kupisz nowy, i przez jakiś czas sobie pograsz, co na bank nie jest możliwe na zintegrowanej karcie. A w razie większego przypływu gotówki kupisz nową platformę.

Można by też pokusić się o wymianę tego Celerona, na jakiś procesor z serii Core 2 Duo.One teraz są bardzo tanie, a przyrost mocy był by spory.

widziałem też zasilacz nie kojarzę jakiej firmy 500w też w granicach 100 zł , czy procesor 2 rdzeniowy wszedł by na moją płytę główną ? czy ona w ogóle to wytrzyma ? a gdybym kupił zamiast 9600 GT to 9800 GT.

Procesor : myślę że ten będzie dobry: Intel Core 2 Duo E7600 /3.06GHz, 3MB, 1066MHz, BOX

[bX80571E7600 903061]

Karta Graficzna 9600 GT 200zł

Zasilacz Logic Concept 500W 120mm Fan - nie znam tej firmy czy jest dobra ?

najpierw kupie kartę graficzną i zasilacz bo na nowy procesor nie bardzo mam kasę .

Twoja płyta nie obsługuje Intel Core 2 Duo E7600

tu masz listę:

http://www.gigabyte.com/support-downloa … x?pid=2603

Jeśli w ostatniej linii jest “N/A” to znaczy że procesor jest nie obsługiwany.

Logic Concept to bardzo, bardzo kiepski zasilacz…