Karta graficzna do gier


(Email8trash) #1

Witam,

Szukam karty graficznej, na której komfortowo mógłbym pograć w takie tytuły jak: AC4, BF4, COD Ghosts oraz nadchodzące tytuły: Watch_Dogs, Far Cry 4, The Crew. Chciałbym pograć na wysokich detalach, na niewysokiej rozdzielczości(1440x900- max dla mojego monitora). Budżet 700 max 800zl. Oczywiście im taniej tym lepiej :slight_smile:

Obecnie posiadam Geforce gt 9800 :confused:


(Zwaniolek) #2

No to dołóż jeszcze te 50 zł  i kup sobie tą kartę Gigabyte:

http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/7252092

Jak widzisz jak na parametry to jest w dobrej cenie - szczególnie w sklepach internetowych.

Ma dobrą pamięć, ciche chłodzenie i myślę, że powinny na niej pójść praktycznie bez problemu wszystkie gry w jakie chcesz sobie zagrać. Jak sobie czytam opinie ludzi na skąpcy to większość jest zdecydowanie na tak. 


(mrFreeze) #3

Trzeba byłoby zacząć od obecnej konfiguracji bo po co Ci karta za 800zł jak procek jej nie uciągnie. Poza tym napisz model i markę zasilacza.


(Email8trash) #4

Jeśli chodzi o zasilacz to też muszę go wymienić, procek daje radę: i5 750, który spokojnie mogę podkręcić do 3.2ghz jeśli będzie taka potrzeba. Dzięki za link, poczytam o tej karcie od gigabyte.


(szefunio) #5

Do tej rozdzielczości spokojnie wystarczy to:

 

nie ma sensu wydawać więcej, chyba że planujesz nowy monitor


(mrFreeze) #6

(boykott) #7

Niżej niż GTX660 raczej bym nie schodził, używki można już wyrwać w rozsądnych cenach. Czasami trafiają się nawet 670 w podobnej cenie.

 

3.2GHz na w/w gry to trochę mało... :wink: W szczególności przy BF4 @ 64 graczy w multi.


(Email8trash) #8

Bez przesady, 4x3.2ghz wystarczy. Gtx660 wygląda nieźle jeśli chodzi o cenę(na allegro). Pomyślę nad nią. Raczej nie opłaca mi się jeszcze wymieniać całego komputera. Ma >4 lata ale i5 dalej daje rade. No ale niestety grafa nie wyrabia.