Karta graficzna do HP Compaq 8200 Elite PC

Witam.
Potrzebuję jakiejś karty graficznej (max 200-250zł) do tego biurowego zestawu jak powyżej. Z tego co wyczytałem zasilacz ma 240w. Intel Core i5-2400S, 6M Cache, 3.40 GHz (turbo), 3.10 GHz (bazowa), 4GB ram DDR3, Intel HD Graphics 2000. Pełną specyfikację tego komputerka jest w poniższym linku:

Mimo, że nie liczyłem wcale na to, że będę grał w jakiekolwiek gry, to myślałem, że przy takich parametrach przynajmniej filmiki na YT będą chodziły poprawnie. Stronki internetowe chodzą ok. A jak się okazuje, już w HD720p filmik idzie, ale są lekkie zwiechy, delikatne są nawet w 480p. Chciałbym żeby przynajmniej można było bez żadnych ścin oglądać YT w HD i również telewizję przez internet. Gdyby jakaś mało wymagająca gra chodziła, to również byłoby miło. :slight_smile:
Z racji, że jest to niewielka obudowa, karty muszą być z niskim profilem.
Czy pomożecie w wyborze, aby karta się zmieściła i była kompatybilna z tym zestawem? Najlepiej żeby można było kupić w jakimś sklepie internetowym i też proszę o bezpośrednie linki.

Pozdrawiam.

To USSF, nie ma jak tam wsadzić grafiki.

Na tym sprzęcie spokojnie uciągniesz 1080p/60fps a nawet 4k powinno iść, skoro zacina to wina raczej łącza lub softu.

Jedna (ale najważniejsza) kwestia: twój komputer ma obudowę DOKŁADNIE taką jak na zdjęciu w podanym linku (Ultra Slim), czy Small Form Factor :

W pierwszym przypadku - nie masz możliwości dołożenia żadnej karty graficznej poza MXM (choć i to należy zweryfikować poprzez poznanie dokładnego modelu tego HP)
W drugim przypadku - szukaj możliwie najkrótszej karty LowProfile (inaczej możesz mieć problem z założeniem jej, jeśli chłodzenie karty będzie wchodziło w konflikt z chłodzeniem CPU), i oczywiście nie wymagającej dodatkowego zasilania.

Tak czy inaczej - CPU będzie tu wąskim gardłem. (w ogóle dziwią mnie podane przez ciebie wartości częstotliwości, ponieważ producent twierdzi że bazowa to 2,5GHz a max. turbo 3,3GHz … czyżby CPU było podkręcone? może przez to łapie throttling termiczny ?)

rzeczywiście, po sprawdzeniu w Mój komputer jest informacja ze na pokładzie jest: i5 - 2400S 2,50 GHz, takze w opisie aukcji trochę co innego widniało. A że nie można wsadzić żadnej karty graficznej…no trudno. Ale dzisiaj zainstalowałem najnowsze sterowniki do tej intel gr. 2000 i o dziwo youtube chodzi płynnie, nawet w 1080p. Także w tym tkwiła przyczyna.
Dzięki za odpowiedzi.

Pozdro.