Karta graficzna do starego komputera - będzie działać?

Witam,

chciałabym wymienić kartę graficzną w komputerze, ale nie wiem, czy będzie ona pasować. Komputer jest stary, ale sprawny. Służy przede wszystkim do przeglądania stron i pisania prac. Ostatnio postanowiłam zainstalować grę, ale dotychczasowa karta rozmywa w niej tekstury, co niezmiernie irytuje.

Procesor: Intel Celeron 2400 MHz

Płyta główna: ASRock P4AL-800 (5Pci, 1AGP, 3 DDR DIMM, LAN)

Zasilacz: Megabajt, MGB-350ATXP4 (nie jestem pewna, który parametr podać, więc daję link do zdjęcia -> http://img826.imageshack.us/img826/5580/zasilaczz.jpg )

Obecna karta graficzna: NVIDIA GeForce 4MX 440 with AGP8X (64 MB)

Nie chcę kupować nic drogiego, bo uważam, że nie warto już inwestować w pojedyncze części do tak starego komputera. Ale mam okazję za grosze kupić AGP GeForce FX 5700LE 128MB DDR2 128-bit, tylko nie wiem, czy będzie ona kompatybilna z resztą komputera. Czy ktoś może mi napisać, czy mogę ją kupić? Będę wdzięczna.

Pozdrawiam.

Będzie pasować bo też ma złącze AGP, nie wiem tylko czy nie wymaga dodatkowego zasilania (ale chyba nie) zasilacz megabomba nie jest zbyt dobry, ale przy tym kompie nie opłaca się go szczerze wymieniać, ten gf 5700 da lekkiego kopa :slight_smile: jak do 50zł to bierz.

Wielkie dzięki za odpowiedź, w takim razie kupuję. No cena właśnie w granicach 50 zł, tak więc żaden majątek. Nic droższego kupować nie będę, bo po wakacjach mam zamiar wymienić całego kompa na nowy, a to póki co powinno wystarczyć.

Jeszcze raz dzięki. :slight_smile:

Pozdrawiam.