Karta graficzna do starszych gier

Witam. Mam pytanie dotyczące karty graficznej, a mianowicie:

Potrzebuje jakąś tania kartę graficzną, ponieważ nie posiadam żadnej a czasami grywam w stare gry (tj: vice city, czy simsy 2) . Denerwuje mnie jakość grafiki, dlatego właśnie chce się zaopatrzeć w coś taniego. Na olx znalazłam ogłoszenie dotyczące karty: GEFORCE 7900GS 256MB DDR3 DVI.  (cena 75zł) . Czy taka karta będzie pasować do mojego komputera? (moja płyta główna: H61M-S2-B3 (gigabyte) ) . A, i czy cena w porządku?

Jaki masz procesor i zasilacz?

Intel Pentium G2030 3ghz , zasilacz max 500 wat

Sam ostatnio naczytałem się o zasilaczach, więc wiem że 500 Watt nie zawsze oznacza, że tyle mamy w danym modelu jeśli jest niemarkowy. Podaj dokładny model zasilacza.

Podaj dokładny model zasilacz (marka lub po prostu zdjęcie tabliczki znamieniowej). Pytam się o to, ponieważ możesz mieć zasilacz z czarnej listy który będzie się nadawał także do wymiany. Jaki masz budżet na kartę? W stare karty graficzne, nawet do Twoich zastosowań nie warto się pchać. Lepiej poszukać nowszej konstrukcji również jako tako taniej.

logic pro atx 12v 2.2 compatible .

Model: logic 500 pro

Dokładnie kup np. Corsair

http://www.morele.net/zasilacz-corsair-vs-series-450w-80plus-120mm-fan-cp-9020096-eu-649091/

 

Ps. zakup takiej karty graficznej to nieporozumienie. Twoja Integra jest myślę lepsza.

O , nawet w całkiem przystępnej cenie :slight_smile: .

Dzięki :wink:

Z kart szukaj używanych HD 7770/HD 7750.