Karta graficzna - dobry wybór?

Witam.

Postanowiłem wymienić sobie kartę graficzną. Mój wybór padł na Radeon HD 6850. Znalazłem ciekawą aukcję na allegro: link

Czy dobrze wybrałem? Który najtańszy zasilacz do niej polecacie, bo mój napędzany chomikami raczej jest za słaby (czy ten jest wystarczający?: link )

Pozdrawiam.

  1. Masz dobrą płytę główną więc kręć procka ile się da (chyba, że masz BOX’owe chłodzenie, wtedy trzeba uważać na temperatury)

Karta jest ok, chociaż w tej cenie mógłbyś poszukać nówki.

Zamienił byś dziadostwo na jeszcze większe padło, twój przynajmniej ma markę - ten z allegro to prawdziwy NO-NAME :stuck_out_tongue:

Ile możesz dać na zasilacz?

Karta : 404 Not Found

Zasilacz : nie wystarczy ten co maszi nie ma dobrego, taniego zasilacza. Minimum jakie trzeba wydać to 130-150zł, lepiej 200zł - 50zł różnicy ale jednak jest pewność, że jest to porządna zasiiłka w miarę bogatym okablowaniem.

Chodzi o tą kartę http://allegro.pl/asus-radeon-hd-6850-e … 64014.html

Czy warto nie wiem - 50zł mniej niż w normalnym sklepie (chyba, że będziesz licytować), a jednak pół roku gwarancji krócej.

Tak, chciałbym licytować tę kartę graficzną, aby nieco zaoszczędzić.

Na zasilacz mogę wydać do 150 zł. Czy możecie mi polecić jakiś na allegro? Jest ich duży wybór, a trafienie na złą firmę bardzo proste.

NOX Urano 600W - mało znany u nas zasilacz aczkolwiek nie jest zły.

OCZ 500W - sprawdzona dosyć konstrukcja, lekko ponad 430W na linii 12V.

OCZ Modxstream Pro 600W - dobry zasilacz, dodatkowym plusem jest odpinane okablowanie. Trzeba licytować.