Karta graficzna - dziwne kreski

witam, kupiłem nową karte graficzną do mojego złoma, karta to nvidia geforce 6200a zotac, podłączyłem ją zainstalowałem sterowniki, włączyłem gre c.s.1.6 i pojawiają się takie dziwne kreski, zapodaje screen: 27df2c002ce175bcm.jpg

czego to może być wina, grafiki czy zasilacza? proszę o szybką pomoc ponieważ jeśli to karta graficzna to będę zgłaszał reklamację, z góry dziękuję i pozdrawiam :slight_smile:

Wygląda jakby karta miała “uwalone” pamięci, ale poczekaj jeszcze na sugestie innych osób.

Ja kiedyś coś takiego miałem… Weź zobacz, czy karta dobrze siedzi w slocie. Możliwe, że nie jest dobrze włożona…

przetestuj grafę programem ati tool

karta dobrze siedzi w slocie, próbowałem po kilka razy, wyczyściłem wszystko i dalej to samo, przetestuje ją zaraz i napisze, macie jeszcze jakieś propozycje?

Dodane 19.10.2010 (Wt) 19:57

niestety nie przetestuje tej karty żadnym programem ponieważ jak system się już załaduje to ekran w pewnym momencie robi się czarny i nic już sie nie da zrobić oprócz resetu a potem znów to samo, system się załaduje a w pewnym momencie czarny ekran (po zgaśnięciu monitora czasem się włączy ale potem znów gaśnie) co najważniejsze monitor i kabel są w 100%sprawne bo już to sprawdziłem, co to może być?

Lol,przecież to karta Nvidii,pobierz 3dmarka06 i puść test i obserwuj coś się dzieje.nvidia geforce 6200a zotac ? ,zapewne pasyw,obudowa ciągle zamknięta?,polecam przeczyścić dobrze radiator na karcie i zamontować jakiś wiatrak 60-80 mm,choć w/g już jest za późno,przez wysoką temperaturę mogło strzelić pamiątki.

atitool testuje przecież karty graficzne firm ati i nvidia, tak karta to zotac, obudowa ciągle zmaknięta ale karta przegrzewać sie nie przegrzała ponieważ jak sprawdziłem temp to miała jakieś 40*C