Karta graficzna dziwnie pracuje

Od pewnego czasu raczej to karta graficzna w moim PC’ecie dość dziwnie pracuje. Tzn. zdarzyło to się podczas oglądania youtuba zaczyna “strzelać” wszystko na ekranie się zacina i pokazuje się niebieski ekran z komunikaten zrzucania pamięci fizycznej oraz, że coś może być nie tak z oprogramowaniem lub jakiś nowy sprzęt jest nie tak podłączony jednak mi się wydaje, że to karta graficzna coś szwankuje. Jednak jak wysunąłem komputer odkręciłem jedną ścianke zobaczylem czy wszystko jest ok podłączone i tak był bez dokładania jednej ścianki to wszystko było ok. Jest to znak, że pewnie kartka graficzna jest na wykończeniu o ile dobrze mi się wydaje. Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

W google znalazłem linka który odpowiada mojemu problemowi. http://img508.imageshack.us/f/dsc00001zi3.jpg/

Według mnie problem tkwi w sterowniku karty sieciowej Artheos. Spróbuj zainstalować nowe sterowniki lub, jeśli jej nie używasz, wyłącz kartę w menadżerze urządzeń. Sprawdź też czy nie ma konfliktu urządzeń.

komunikat o błędzie STOP 0x0000008E - KERNEL MODE EXCEPTION NOT HANDLED - W trybie jądra wygenerowano wyjątek , którego nie przechwycono. Najczęściej jest wynikiem braku zgodności sprzętowej ( problem ze sterownikiem lub BIOS-em )

P.S - Uaktualnij sterownik który spowodował błąd , uaktualnij BIOS

To tyle jeżeli chodzi o definicje - podaj dokładnie kod BSOD , który występuje w czasie Twoich problemów z komputerem ,jaki masz system ,jaki servis pack… czy problemy występują tylko kiedy korzystasz z przeglądarki internetowej ?

Kartka sieciowa jest mi potrzebna. Ostatnio podłączyłem router kopiowanie MAC’a instalowanie go itp. mogło na to wpłynać? Ale ona by też tak dziwnie strzelała? Nowe sterowniki by się przydały?

PS.

Service Pack 3 dla Windows XP, narazie tylko podczas korzystania z internetu. Tak to wygląda http://img835.imageshack.us/img835/3779 … 0002sf.jpg

Kod to raczej bedzie z tego co widac 0x000000F4 odnośnie tego znalazłem take coś

Wejdź w Menadżera Urządzeń i zobacz czy nie masz tam jakiś (żółtych ) wykrzykników lub znaków zapytania…

Jest tam tylko od Karty sieciowej czerwony X do Bluetooth PAN Network Adapter a w porządku jest ULi PCI Fast Ethernet Controller

Porty (COM i LPT) są też z czerwonym znakiem X nie wszystkie ale część czyli (COM 10, 11, 12, 13, 7, 8, 9)

PS. Widzę, że może być tego sporo przyczyn, że tak się dzieje typu kable przestarzałe czy wypinanie/odłączanie się kabli ostatnio głośno chodził mi wentylator od procesra więc ręka w obudowe czesto trzeba było lekko uderzyć i od tego też jakieś kabeli się poluzowały, problem też może być z kartą sieciową, z dyskiem z systemem sporo tego jest.