Karta graficzna EVGA GeForce GTX 950 2GB DDR5 PCI-E BOX

Dzień dobry, mam do sprzedania kartę graficzną Nvidia Geforce Evga GTX 950 2 Gb DDR5. Używania ok. 2 tygodnie, stan idealny, 100% sprawna, brak śladów użytkowania, Gwarancja 2 lata, dowód zakupu. 
Sprzedaję ponieważ kupiłem wyższy model karty. 
Gwarantuję satysfakcję z zakupu i polecam. 
W przypadku pytań podaję nr. tel. 503776405 oraz e-mail: mroczek_k@icloud.com
Cena: 690 zł
LINK ALLEGRO: LINK

Dlaczego sprzedajesz kartę drożej, niż można ją kupić w sklepie?

 

Rynek rządzi się swoimi prawami - Twoja karta straciła na wartości już w momencie zakupu. Czyli każdy użytkownik wolałby kupić nową kartę ze sklepu niż od Ciebie w tej samej cenie zaraz po zakupie, ale jeszcze przed rozpakowaniem. Już w tym momencie Twoja karta musiałaby być tańsza. Ty ją używałeś, więc spadek wartości jest jeszcze większy.

 

Wiem, że moderatorzy na forum nie lubią komentowania ofert i często usuwają komentarze, ale w tym wypadku jest to małe przegięcie ze strony sprzedającego.

Właśnie szukam grafiki, ale nie za taką cenę, wolę poczekać na GTX 1050 która ma być w dobrej cenie i wydajności około GTX 960.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany, proszę o propozycję cenową. 

Zakupiłem ją 2 tyg. temu za 780 zł w agito.pl

teraz zauważyłem że cena spadała drastycznie od tego czasu.

 

pozdrawiam, Krzysztof

Nikt rozsądny więcej jak 600 zł nie zapłaci. 

 

Tutaj ten sam model karty za 682 zł z wysyłka, czyli taniej niż Ty chcesz sprzedaż używaną :wink:

https://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=608&g=561809&n=EVGA-GeForce-GTX-950-SSC-2GB-Dual-ACX-20-fan&w=c