Karta graficzna geforce 8500GT instalacja problem miganie

cześc jestem tutaj nowy. postaram sie szybko przedstawic mój problem.

Do tej pory korzystałem z karty geforce 8500gt. niestety któregos dnia, zaczeły na monitorze isc pasy, zaczęło sniezyc, w serwisie okazało się ze karta uległa uszkodzeniu. Nie chciałem wybulać kasy na nową wiec podłączyli mi pod zintegrowaną intel g31/33 (która niestety jest bardzo słaba). postanowiłem sam kupić na allegro taką kartę jaką miałem tj. gefoce 8500gt i sam ją sobie wymienić i tu pojawia się problem. Ściągnąłem instrukcje wymiany karty z neta, odinstalowałem sterowniki od intela podpiąłem geforca i pojawia się ten sam problem co w starej tzn. sniezy ekran ida zielone paski.

Jaki moze być powód , co źle robie?? czy możliwe ze przyslali mi uszkodzona kartę??? kupowałem ją w sklepie komputerowym na alegro jako “nowa”. Dodam ze po odpaleniu kompa na pulpicie wyskakuje mi komunikat " odnaleziono nowy sprzę t…karta graficzna geforce 8500gt. " więc dlaczego lecą zielone pasy i nie da sie nic robić…czy to moze byc cos na karcie głównej uszkodzone i dlatego nie chce isc grafika, czy moze ja cos jeszcze powinienem podpiac do tej geforce

Procesor: Intel Quad Core Q6600 (2,40GHz/8MB/1066MHz)

Chipset Intel G31 (s775 audio lan)

Pamięc Ram DDR2 667 MHz/2048MB

kamil17222 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Po 1sze kupiłeś bardzo kiepską kartę, ale zapewne tanio to nie taka szkoda

Co do karty przetestuj ją na innym kompie, u kumpla na przykład i wtedy będziesz miał odpowiedź co do karty

Jeżeli karta dobra to masz coś z płytą główna… możesz przedmuchać porządnie slot na kartę jeszcze

możliwe ze jak cos w tej poprzedniej karcie pękło, to uszkodził się albo ten mały zasilacz do niej ,albo jakis port, nie wiem czy mi się opłaci naprawa czy takie coś wogóle naprawiają czzy , tylko wymiana całej karty głównej. narazie jade na intel g31/33 ,ale jakosc masakra :wink: