KArta Graficzna Geforce GTX 560

Czy uszkodzona karta graficzna GTX 560 jest coś warta? Miałem bardzo dużo chętnych, to ogłoszenie które zamieściłem w internecie:

Witam

Oddam kartę graficzną NVIDIA Geforce GTX 560 Series.

Miałem ją około 2,5 roku.

Mam płytę CD do tej karty graficznej i książkę.

Cena tej karty jak kupowałem to około 700 złotych.

Powód wymiany:

Kilka dni temu nie chciał mi odpalić komputer restartował się, kupiłem nową kartę graficzną sprawdziłem i włączył się normalnie, musiałem instalować nowe sterowniki. Więc była jakaś wina karty graficznej, włączyłem tą kartę graficzną u kolegi na komputerze komputer włączył się normalnie bez żadnych problemów, widać paski, jak być coś grafika była uszkodzona ( ja tak tych pasków na pulpicie nie widziałem, ale kolega tak). Więc możliwe że nie będą przeszkadzały w użytkowaniu, ale nie wiem tego!!

 

Kupiłem teraz kartę graficzną GTX 750 TI ale nie widze żadnej różnicy.

Znam się bardzo słabo na sprzęcie komputerowym, dlatego nie wiem na ile to jest duża wada.

Znalazłem coś takiego oczywiście może komuś się przyda, ten pierwszy link dotyczy innej sytuacji ale w jakimś sensie podobnej, ten drugi to może sposób na rozwiązanie problemu tej karty graficznej. Ja nie próbuje, mam 2 lata gwarancji na tą nową.

http://forum.pcformat.pl/560ti-Paski-na-ekranie-uszkodzona-karta-t

http://forum.pcformat.pl/Prosty-i-zazwyczaj-skuteczny-sposob-naprawy-kart-graficznych-t

 

Miło widziany w zamian jakiś kupon z lotka czy zdrapka w zamian za wystawienie:)

Odbiór osobisty, lub jestem często na mieście gdyby to było mi akurat po drodze mogę podrzucić.

Pytania, piszcie dzwońcie.

Zapraszam na inne moje aukcje, też mam do oddania jeszcze 10 ksiązek.

Pozdrawiam

Wystaw tę kartę na aukcji w serwisie aukcyjnym z dokładnym opisem, a dowiesz się czy jest coś warta… - coś tam jest… :wink:

Możliwe że znaleźli się zapaleńcy co będą chcieli taką kartę uratować lub wziąć na części.

Miałem mnóstwo telefonów i wiadomości, od razu na motorze przyjechał taki chłopak i wziął. Ma mi jakieś pieniądze wysłać jak zadziała, nie kupił nic z lotka:) Jednak ja na to nie liczę, mam nowa i przy najmiej spokój a średnio się znam na komputerze.

Dzięki Wam za pomoc, tylko może ktoś podpowie tak w przybliżeniu jaka wartość takiej karty i jakie szanse na uratowanie?

20zł za tyle dwa lat temu swoją sprzedałem

Niedawno 570 sprzedałem za 140 zł, czyli 2-3 razy więcej niż ludzie proponowali w mailach poza aukcją. Licytacja zaczynała się od 10 zł…