Karta graficzna hd

chce puszczać z kompa na plazmę filmy. ma to iść po kablu hdmi .Aktualnie mam kartę gigabajte 6600 i tu mam problem ma tylko wyjście dvi a to za mało potrrzebna mi karta z wyj hdmi i najlepiej z dwoma wyj dvi tyle co do wyjść .Co do innych wymagań to gry mnie nie interesuja jedynie córka gra .no i najwarzniesze czy musze starą kartę odinstalowac na miejsce nowej czy też mogą dzialać dwie czyli gigabajte6600 plus noa karta z hd proszę o poradę co do wyboru karty cenowo do300zł :expressionless:

dwie różne nie będą mogły działać jednocześnie. Starą wyjmiesz i na jej miejsce włożysz nową.

Proponuję taką Palit XpertVision GeForce 9600GT o ile masz na płycie głównej złącze PCI-E.

Napisz jeszcze jaki masz zasilacz (markę i moc)

ridick8 , Jeżeli masz DVI-D lub I (a prawdopodobnie tak jest), to wystarczy Ci tylko przejściówka do HDMI, gdyż oba złącza są ze sobą kompatybilne. Jeżeli komputer radzi sobie z dekodowaniem x264, to nie widzę sensu wymieniać grafiki. Jeżeli już, to jakiegoś taniego Radeona z serii HD3xxx lub HD4xxx - oferują lepszą jakość dekodowania obrazu i w większym stopniu odciążają CPU komputera.

Jakie masz złącze graficzne na płycie głównej ? PCI-E czy AGP ?

płyta główna amd athalon 64 3000+ pci komputer jest składak pci z karty mam jedno wyjściedvi i wtedy muszę odlaczyć monitor a i tak w przyszłosci napewno kupię nagrywarke blu ray dlatego karta musi być hd i mieć wyjście hdmi i dvi :expressionless: