Karta graficzna HD2600XT\wyłaczanie monitora

Witam. Mam problem z karta graficzna ATI Radeon PowerColor HD 2600XT 512MB 128Bit na AGP. Po zainstalowaniu tej karty chciałem sobie pograc… wlaczyłem LFS i wszystko smiga jak nalezy… lecz gdy chciałem pograc w NFS Undercover to podczas logowania uzytkownika w grze nagle obraz sie zacina, dzwiek jest jeszcze przez chwile i nagle monitor sie wyłacza :? … no i włacza sie po bezmyslnym klikaniu ESC, ALT + F4, ALT + CTRL + DELETE… z gra CRYSIS jest podobnie, lecz zdąrze sobie pograc kilka minut po czym tak sie dzieje… serowniki do karty mam na płycie ale sa z czerwca 2007 a na stronie www PowerColor sa nowe z lipca 2007, sciagam je ale idą bardzo i to bardzo wolno. Moze ktos mógłby mi pomóc bo jestem zielony w takich sprawach. Moj komputer: procek 3GHz, 1GB RAM, zailacz RoHS 350W[dla karty minimum 400W]<–wymienic? Prosze o szybka odpowiedz… :smiley:

wgraj najnowsze seterwniki do grafiki i wgraj najnowszy directX

Jaka marka proca ? Zasilacz do wymiany na Medecom MC 350W.

EXplore ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Windows XP, płyta główna MSI PM8M3-V (MS-7211), procesor Intel Celeron D 341, 2933 MHz (22 x 133)Nazwa kodowa Prescott-256, zasilacz 350W RoHS, zainstalowany DirectX 9c[dostepny na płycie] Jesli ktos potrzebuje jeszcze jakies dane to niech pisze ;] i czy mógły ktos mi podac dobre sterowniki do tej karty bo te na stronie producenta sa do karty…HD 2600 “PRO” a ja mam XT… \\ podczas instalacji wyskakuje powiadomienie ze karta nie przeszla testów zgodnosci z systemem Windows XP umozliwiajacych uzyskanie logo Windows… oprogramowanie moze zakłócic lub zdestabilizowac poprawne działanie systemu… no i do wyboru “mimo to kontynuuj— ZATRZYMAJ INSTALACJE”… czyli to oznacza ze musze zmienic sterowniki i ze to robi te “zakłócenia”?

Czy karta ma dodatkowe zasilanie ?

Naciśnij “Mimo to kontynuuj”.

Dodatkowego zasilania “chyba” nie ma… bo jest tylko wejscie molex. No i oczywiscie daje “mimo to kontynuuj” ale jesli nie psuje do XP to na pewno nie bedzie poprawnie chodzic… juz z inernetu sporo sciagałem dodatkowych sterowników ale zadnego z niech nie moge zainstalowac(chyba zostane przy tym co mam) no i jeszcze zmienie zasilacz bo jest napisane ze musi byc minimum 400W i nic nie było napisane o tym na aukcji allegro. Zamierzam kupic Zasilacz TRACER HellFire 450W Silent, poniewaz nie mam zamiaru wydawac zbyt duzo kasy bo karta troche kosztowała :stuck_out_tongue:

Tracer to słaba marka. Już ten Medcom MC 350W jest dużo lepszy.