Karta graficzna i inne wykrywana jak pendrive

Witam po dłuższej przerwie. :slight_smile:

Jak w temacie. Stało się to po zainstalowaniu Service Pack’a 2 do systemu.

Na screenie widać wszystko.

http://img849.imageshack.us/f/kartay.jpg/

Z góry dzięki za pomoc. :slight_smile:

Wgraj po prostu stery z płytki, jeżeli je jeszcze posiadasz…

Kolejna rzecz, to to, że masz w opisie “Vista Home Basic”, a mnie to wygląda na coś “lepszego”.

Jeśli to jakiś “z dobroci serca wrzucony” przez starego, poczciwego hakera na stronach z warezem build Visty,

to próżne moje ścieranie się o doprowadzenie do normalności.

Notabene instalowałem Vistę HP na lapku z GF 7300 M, która teoretycznie jest bardziej egzotyczną kartą,

jak twoja i nie miałem takich komunikatów, ani problemów. Byc może niepotrzebnie potraktowałeś

stery grafy ( i nie tylko) “z automatu”. Wrzuć płytki i daj “Aktualizuj sterownik” wskazując źródło

CD/DVD-ROM. Na razie to tyle.

OK. A Jeśli chodzi o system jest oryginalny nie spiracony. :slight_smile:

Nic do niego nie dorzucałem. ;p

To skąd Aero? :stuck_out_tongue:

Jeśli uruchomiłeś Aero na Basicu, to podziel się sposobem. :slight_smile:

Sunrise Vista Konfigurator i troche trochę tematu z dp o aero. ;p

Wiesz co… Nie wiem, na ile wiarygodnie można podejść do tak skromnych opinii, ale znalazłem takie opisy:

http://www.vista.pl/download/883__sunri … 0_x32.html

do twojego gadżetu. Być może ten konfigurator coś pomieszał…

A swoją drogą, to skłamałeś, że “nic nie dorzucałeś”. :stuck_out_tongue:

Na DP nie znalazłem jakiegoś tytułu, który by opisywał ten program. Może przestudiuj jeszcze forum, które znalazłeś odnośnie tego narzędzia.

Być może to jest twój “cichy winowajca”…

Pozdrawiam.

P.S. Na “programosy.pl” jest adnotacja, że program jest już nie rozwijany.

A wersja oznaczona końcówką 25 z 2008 roku, to wciąż jakaś beta…

Tylko wiesz. Program ten mam od x czasu i dopiero teraz by to wyszło?

Jestem właśnie po zainstalowaniu sterowników od karty ze strony nvidii i nic to nie dało.

No ale on ma włączony areo glass czy zwykłe areo bo nie widzę…

Zwykłe Aero które poza tym udało mi się wyłączyć. :slight_smile:

A wiec i to nie jest powodem mojego problemu.

Przecież zwykłe areo(non glass) jest przecież dostępne w Vista Basic więc czemu się czepiacie.

A ja nie pisałem o stronie nVidii, tylko o sterach dołączonych do karty lub do całości zestawu komputerowego, jeżeli, to nie “składak”.

Od tego się zawsze zaczyna, a nie od najnowszych sterów, jak wszędzie krzyczą (niesłusznie) w niebo-głosy pseudo-fachowcy.

Update później, ale baza od producenta karty. A o wsparcie do Visty nie powinieneś się obawiać, bo sterowniki były dodawane już od pierwszej połowy 2006 roku na nośnikach do sprzętu, więc istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że twój LE już takie dostał.

A pewnie to produkcja z około 2007/2008 roku… :slight_smile:

A co do efektów, to nie one mają wpływ na błędy, ale rzeczony program, który posiada dużo głębszą moc ingerencji, niźli Aero.

Ładne okna, to “pan Pikuś” w porównaniu do możliwości zmiany ustawień UAC itp. istotnych obszarów systemu…

A mogło wyjść to dopiero teraz, po instalce SP2, która nadpisała pliki z Konfiguratora i tym samym system “zgłupiał”.

Ja też stosuję “ulepszacze” i wiem, czym pachnie update + Vista Glazz w systemie. :slight_smile:

Jeśli już faktycznie chcemy sobie poprawić Vistę, to chyba lepszym rozwiązaniem jest vLite i zrobienie sobie własnej wersji Windows.

Czasochłonne, nie zgodne z postanowieniami licencyjnymi :P:P (niestety), ale o niebo skuteczniejsze i bezpieczniejsze (o ile z głową przeprowadzone odchudzanie) na dłuższą metę. ojjj, coś taki się off-top robi już z tej mojej wypowiedzi… :slight_smile: