Karta Graficzna i Procesor do 200 ZŁ

Witam. Tak jak w temacie potrzebowałbym Karty Graficznej i Procesora do 200ZŁ. Potrzebuję do Cs:go, tak żeby chodził płynnie. Jeżeli chodzi o nazwę płyty głównej, to szukałem nazwy i jest napisane, że jest nieznana. Jeżeli byłyby problemy piszcie, jak, inaczej mógłbym sprawdzić nazwę płyty głównej, jeżeli byłoby to potrzebne. Próbowałem wielu sposobów, lecz żaden nie działa i nie ma podanej nazwy. :slight_smile: Niżej daję screeny.

 

EDIT: Mam nazwę płyty głównej i dodaję screena płyty oraz karty graficznej i dodam, że chciałbym coś lepszego od tych co posiadam.

EDIT2: Mam Windows XP 32-bitowy.

SHU_wmYXVl.jpeg

SHU_pmp0Y7.jpeg

SHU_wmYMv4.jpeg

SHU_zL8Kn9.jpeg

Siema,

procesor z 2004 r. Pojutrze będzie już 2017 :slight_smile:

Pora na zmianę platformy. Tego co masz względem wymagań CSGO nie poprawisz za dużo. Teoretycznie można coś na LGA775 (Twoja płyta) tj. Core 2 Duo, Core 2 Quad. Pamięć dokupić 2x2GB DDR2 800/667. Kartę graficzną pokroju GT9800. System też stary. Coraz bliżej braku wsparcia. Nie zdziw się, jak kiedyś Steam przestanie na nim działać ;).

Do mocniejszego procesora pewnie - bo nie napisałeś jaki model posiadasz - przydałby się mocniejszy zasilacz.

 

Takie rozsądne minimum z części używanych to: 300 zł na mobo i CPU, 200 zł na grafikę, 100-150 zł na ram, 80-100 zł na zasilacz. Z ceną systemów nie wiem jak się sprawa ma. Pewnie trzeba byłoby kupić BOXa, zaś na aukcjach jest wolna amerykanka,  nie wiadomo jak się połapać oraz co jest legalne, a co naciąganiem klienta na formę piractwa.

Czyli najlepiej opłacałoby się kupić nowy komputer ? A taki Lenovo H30-05 4x2,4GHz 8GB 1TB R5 235 W8.1 opłaca się ? 955zł i jest napisane, że jest nowy. Byłby wydajny do Cs;go i innych gier ?

To laptop do podstawowych prac biurowych i co najwyżej korzystania z internetu, choć nawet z tym może być różnie ze względu na procek adekwatny kalkulatorowi, a nie komputerowi multimedialnemu szczególnie do gier.

Może nie z deszczu pod rynnę, ale blisko…

 

I5-2400 z płytą główną - ~350 zł, 750TI - do 350 zł do tego 4-8GB RAMu. Za resztę zasilacz i dysk. W 1000 zł powinieneś się zmieścić. Nowy sprzęt do grania zaczyna się w okolicach 2000 zł.