Karta graficzna i procesor do GTA V

Witam serdecznie. Bardzo chciałbym spróbować tą nową ( :P) grę o nazwie GTA V (nie mam konsoli). Więc mam pytanie: jaka karta graficzna i procesor będzie pasować? Moja konfiguracja jest taka:

Procesor: Intel Core 2 Duo E7400

Ram: 4 GB

Płyta główna: Gigabyte GA-G31M-ES2L

Zasilacz: Qoltec Chillpower 525W

Karta graficzna: Zintegrowana. :frowning:

Czy jeśli o chodzi o procesor, to lepiej kupić Core 2 Quad Q6600 czy Q8400?

Polecam następującą konfiguracje:

Procesor i5-4590

Karta graficzna Geforce GTX 970

Pamięć 8GB Ram 

 

:wink:

Hahaha, dobry żart. :stuck_out_tongue: Gdyby kasa się nie liczyła, to od razu bym chciał taki sprzęt. Ale ja się pytam na serio. xD

Minimalne wymagania sprzętowe GTA V PC

Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz (cztery rdzenie)  Pamięć operacyjna: 4 GB Karta grafiki: GeForce 9800 GT (1 GB pamięci) lub Radeon HD 4870 (1 GB pamięci) System operacyjny: Windows Vista, Windows 7 SP1, Windows 8 lub Windows 8.1 (wszystkie 64-bitowe) Wymagane miejsce na dysku HDD: 65 GB

Właśnie wiem o tych wynaganiach, ale chciałbym sobie pograć na najniższych ustawieniach 60 klatek na sekundę. Czy w takiej konfiguracji jest to możliwe? I czy karta będzie pasować do płyty głównej?

Może wypadałoby napisać kwotę, którą jesteś w stanie przeznaczyć? Jak mamy Ci cokolwiek sugerować, skoro nie wiemy czy masz zamiar wydać 200 czy 1500 złotych?

Jak najmniej. :smiley: Jak na tych minimalnych pójdzie w 60 klatkach to wystarczy. :smiley:

Ale chyba sobie kupię nieco mocniejszego procka, do AC IV (Q8400) i jakąś kartę graficzną z DX 11. :slight_smile:

A jak jest 50 klatek na sekundę to masz bóle głowy?

 

Konkrety, kolego (budżet). Inwestycja w procesor na S775 nie ma większego sensu. Na tej płycie nawet porządnego OC nie zrobisz.

 

Za dychę niczego się nie złoży, sorry.