Karta Graficzna i scinanie sie co 2 sekundy

Witam, posiam karte Geforce4 440MX i mam taki problem gdy np ruszam myszka na pulpicie zacina sie tak co 2 sekundy , jest to doysc zauwazalne , zniosłbym to gdyby nie scinala sie gdy gram np w counter strike , nawed z samym komputerem jak gram to tak samo i odrazu zniecheca do grania :confused: mam najnowsze sterowniki ze strony Nvidia , probowałem je przeinstalowac i tak samo , sa momenty kiedy sie niescina i jest ok ale cześciej sie jednak tak scina ;d nie wiem moze ktos sie juz zpotkal z takim problemem i wie jak go rozwiazac pozdrawiam !

Do prehistorycznej karty nie instaluje się sterowników najnowszych lecz preferowane.

Miałem kiedyś podobny problem ale winę za to ponosił dysk twardy. Jesteś pewien że to karta graficzna?? jeśli przycina na pulpicie to może być dysk twardy (przerwy w odczycie)

na stronie Nvidi pisalo ze to sa najlepsze i najnowsze sterowniki do tej karty … wersja chyba 93.71 cos takiego aa niemozliwe aby to byl dysk poniewaz pare dni temu spalil mi sie maxtor 20gb … i nanim bylo tak samo a teraz mam Samsunga 40gb i dalej tak samo wiec nie wiem

Jeżeli dysk się spalił, to może masz skaczące napięcia? Jaki masz zasilacz (producent i model)?

Sory troche przekreciłem … dysk mi sie nie spalil tylko go poprostu wymienilem na lepszy model a zasilacz jakis sklepowy pisze PRokomp czy cos takiego 350wat

Zasilacz z czarnej listy zasilaczy (http://community.tomshardware.pl/commen … nID=234148 http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html), to właśnie on może być problemem)…

teraz podlonczylem 430wat nie wiem jakiej firmy bo zdarta nalepka … ale odpalilem csa i po chwili to samo :confused: moze grafika byla podkrecana albo cos bo kiedys tak sobie spier… grafike i sie ciela strasznie a ta co mam teraz kolega mi dal xD

podł ą czyłem - podstawy ortografii i ogonki obowiązują…

Jest też możliwość taka, że słaby zasilacz zniszczył Ci już sprzęt (popatrz, czy np. kondensatory są całe i nie wylały się).

nic nie niema zepsutego … ale może to wina tego, że mam zasłaby procek bo tylko 1.3ghz i teraz zauważylem, że gdy mam cos jeszcze wlonczone poza Csem to się tak dzieję ale gdy wyłoncze problemu nie ma … więc to chyba tego wina

jony8988 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swoich postów proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.