Karta graficzna Inspiron 3542

Witajcie
Mam problem z laptopem Inspiron 3542(wersja niemiecka). Podczas próby instalacji sterowników instaluje mi je niby poprawnie(brak wpisów w logach) ale na pulpicie nie mam ikonki intel HD Graphics. Sterowniki te potrzebne mi są bo bez nich najprawdopodobniej nie wykrywa mi drugiego monitora połączonego po HDMI. Co śmieszniejsze kolega kupił taki sam laptop i po instalacji tych samych sterowników wszystko zainstalowało się poprawnie… Dokładna nazwa sterowników to Video_Driver_VT75D_WN32_10.18.14.4414_A03.

Wykorzystaj stronę: http://www.dell.com/support/home/pl/pl/plbsd1/product-support/product/inspiron-15-3542-laptop/drivers Tam wybierz przycisk “Wykryj sterownik”.
Ikonki na Pulpicie to raczej nie będzie, raczej jedynie na pasku zadań (po prawej), a i to wątpliwe.
Poza tym, to chyba sterowniki nVIDIA GT840M/GT820M/GT920M obsłużą Ci HDMI. To druga karta graficzna w tych laptopach, być może opcjonalna?

Te sterowniki nie chciały się kompletnie zainstalować… A tam jest na 100% karta zintegrowana Intel HD(sprawdzałem z stroną i numerem sprzętu w zarządzaniu sprzętem)