Karta Graficzna Intel 950

Witam,

Wlasnie zakupilem laptop o parametrach :

intel Celeron M 1,73, 1024 ddr2, itd. i nieszczesna grafika Intel Graphics Accelerator 950.

Laptop na moje potrzeby w pelni wystarcza lecz czasem jest ochota pograc w gry :wink: Testowalem ta grafike na kilku grach i jestem wlasciwe zadowolony (GTA: SA na srednich parametrach smiga tak samo jest z fifa 06) lecz mam do Was pytanie o najlepsze sterowniki do tej grafiki najlepiej nieoryginalne i najlepszy soft do przyspieszenia tej grafiki (cos w stylu PowerStrip).

Czy jest wogole opcja aby gry ktore nie sa kompatybilne z ta grafa jakos ruszyly? (gdy nie ma do nich patch’a?)

[tylko prosze nie pisac jak slaba jest to grafa i co myslicie o zintegrowanych grafikach bo mam to samo zdanie mam stacjonarny komputer na ktrym sobie czasem pogrywam ale na notebooku w podrozy tez czasem sie ma ochote :wink: )

spróbuj AtiTool.

hmm… Czy AtiTool nie jest czasem przeznaczony dla kart Ati? :lol: :stuck_out_tongue:

hmmm nie :-). nazwa programu jest mylÄ…ca.

Coz jednak z ta grafika nie jest kompatybilny ten program :?

jest, ściągnij sobie i wypróbuj !!

Zrobilem to. I program nie widzi zadnej grafiki.

bo intel to szrot :slight_smile: ta karta to szrot, nie kręć jej bo ją spalisz…dobrze ci radzę, a karta jest wbudowana w płytę główną i jak ulegnie spaleniu to cała płyta główna z procem do wymiany !!

Ja to wiem :stuck_out_tongue: Przeciez nie mam zamiaru krecic tej karty. Zboczylismy z glownego tematu ktorym jest optymalizacja tej karty a nie podrecanie jej :wink:

tej karty nie da się zoptymalizować to raczej gry (poprzez ustawianie najniższej rozdzielczości detali i efektów).

A ja mysle ze sie niejako da :wink: Po zmienieniu niektorych opcjii w PowerStripie w GTA : SA znieknaly wszelkie dziwne napisy ktore utrudnialy gre ;).

Ale najberdziej zalezy i aby jakos (czyt. w czyms) ustawic OpenGL…

Obawiam sie ze niektore prolemy sa spowodowane Windows Vistą…