Karta graficzna - jaka?

Mam prosbe potrzebuje kupic karte graficzna max do 300 zł co byscie mi polecili. Karta ma byc pod AGP. Moja plyta glowna to EpoX 8RDA3+

Kolejny. Przejrzyj posty z ostatniego tygodnia chociaż.

Radek 9550

Radek 9500

Radek 9500PRO

Radek 9600PRO

GF 6600 (Widziałęm gdzieś model za 280 zł na AGP, ale nie jestem w stanie powiedziec gdzie i producenta)

Przejrzyj tematy na forum. Szukajka chyba sie nie zepsuła… :?

Dziei Wam za cierpliwosc znalazlem juz wszystko na forum co potrzebowalem :slight_smile:

Zmień tytuł na konkretny

Takie tematy zakładaj w dziale na Luzie

Co myslicie o tej czy za 300 zł opłaca sie ?

http://allegro.pl/item104057950_geforce … _pack.html

albo ta

http://allegro.pl/item102889498_palit_g … z_box.html

Brałbym tą 6600 od Gainwarda.

Ta 6200… lepiej wiąć już 9550…

ale ta gainwarda ma tylko 128 MB i jest 128 bitowa, czyli o polowe mniej niz tamta. Moze mnie ktos oswiecic ? :stuck_out_tongue:

Ona ma w końcu 64 czy 256BIT :? ?Raczej 64 :roll:

no 64 bity, ale 256MB pamieci, nie wiem czy to wazne bo od kilku lat nie siedze w temacie i nie wiem, jesli mozecie to wyjasnicie mi dokladnie zebym rozwial swoje watpliwosci i wzial gainwarda, czy moze zamiast gainwarda cos innego jeszcze polecacie ? :slight_smile:

kaczor0

64 bity szyna pamięci

256 bity szyna procesora, czyli tak jak w najnowszych kartach

zdecydowanie gainward

256 MB pamięci do takiej karty nie przyda się zupełnie. Na dodatek ten 6200 ma 64-bitową szynę do pamięci.

Pamięć na karcie jest potrzebna, żeby przechowywała tekstury. Dużo pamięci przydaje się w wysokich rozdzielczościach, jednak trzeba mieć odpowiednią kartę do gry w takich właśnie rozdzielczościach. 6200 taką kartą nie jest, jest to poprostu chwyt marketingowy

A poczytaj jeszcze raz tematy na forum. Pamięci na karcie graficznej w dużej ilości w słabszych kartach to tylko chwyt marketingowy. Wykorzystuje się tyle pamięci do gry w nowe gry w dużych rozdzielczościach, a w takie na tej karcie nie pograsz.

a chciałbym jeszcze dodać, że do tego typu kart wrzucają słabsze pamięci,gorzej się kręcące ;/

Dzieki Wam bardzo biore Gainwarda :smiley: