Karta graficzna - montaż

Witam, otóż mam aktualnie kartę graficzną Nvidia GeForce 6600 . Zakupiłem ostatnio nową karte Nvidia GeForce 8800 gt.

Teraz jest problem z montażem, gdy wkładam z przejściówką moją nową karte, na monitorze nic nie ma, kontrolka sie świeci lecz nie ma żadnego obrazu, prosze o pomoc z między innymi montażem

 

Sprawdź na innym wyjsciu. Zasilanie podłączone do grafiki?

ale poprzednia karta działała w tym wejściu, tak podłączałem zasilanie

Jak karta ma dwa wyjścia DVI to zobacz na innym, bo rozumiem monitor podłączasz przez przejsciowke na d-sub?

No ma te 2 wyjścia, monitor tu nie ma nic do rzeczy, bo na starej karcie działało all dobrze ale bez przejściówki była stara, ale z przejściówką również wszystko dziala

A wentylatory kręcą się na karcie? Zobacz jak mówię dla pewności na innym złączu, być może jedno daje tylko sygnał cyfrowy dvi-d.

Karta na 100procent sprawna?

Wentylatory kręcą się wszystkie, na innym złączu zaraz sprawdze, lecz gdy podłączałem tą karte, miałem mały problem, a dokładniej http://scr.hu/0mje/3hwgo To zaznaczone wejście mi zostawało bez podłączenia

To jest złącze do łączenia z drugą kartą - mostek SLI. Jeszcze może być kwestia, że zasilacz jest zbyt słaby jak na tą kartę. Jak możesz podaje jego model i moc.

Mam program do tego CPU-Z lecz nie wiem która to zakłądka :stuck_out_tongue_winking_eye:

Programem nie sprawdzisz jaki masz zasilacz, musisz odczytać z jego obudowy.

Sprawdzileś już czy na innym wyjściu też nie ma obrazu?

Nie sprawdziłem, później to sprawdze, narazie zostawie to

Karta ma 2 wyjścia DVI, DVI-D (sygnał cyfrowy) i DVI-I (sygnał cyfrowy i analogowy)

Ty pewnie podłączyłeś przejściówkę do DVI-D, stąd brak obrazu

a sterowniki przeinstalowane ?!?!?!? do grafy ???

Nie moge zainstalować sterowników póki mam stara karte graficzną, a jak podłączyłem nową karte normalnie, zaczęła piszczeć i wolałem nie ryzykować że coś sie spali jeszcze

To może podaj jaki masz zasilacz? albo może coś nie tak z wejsciem dodatkowego zasilania na karcie poniewaz karta przewaznie piszczy i jest ładny komunikat na monitorze gdy nie ma podpiętego dodatkowego zasilania do niej.

Zasilacz: GPS -400AA-101 A

Zaczęła piszczeć?

GF8xxx to jedna z najbardziej awaryjnych serii kart. Sprawdź czy karta działa w innym komputerze.

 

Podłączyłeś do karty dodatkowe zasilanie ( http://www.playtool.com/pages/psuconnectors/pcie6.jpg )?

Nie podłączyłem dodatkowego zasilania, a mam to zrobić ?

dualpower.jpg

Tutaj podłącz dodatkowe zasilanie.

 

Tak nawiasem mówiąc przed montażem powinieneś zapoznać się z instrukcją.

Podłączyłem dodatkowe zasilanie, lecz nie pokazuje mi wgl obrazu, próbowalem oba porty podłączać, ale niestety nic