Karta graficzna na AGP x8

Witam, jestem posiadaczem dość starego sprzętu, konkretniej:

Chyba się nie doczekam lepiej kup nowy sprzęt. Zobacz wymagania tej gry zanim coś jeszcze głupiego napiszesz.

Witaj ja mam do sprzedania kartę pod agp Gigabyte GeForce 7600 GS w cenie do 100 zł możesz się ze mną skontaktować poprzez maila seba199020@wp.pl i się dogadamy

Nie ma szans, nawet się nie wygłupiaj i nie dokładaj ani złotówki do tego sprzętu.

 

Dozbieraj trochę i kup całkiem nowy. Byle nie gotowca.

 

pzdr

czemu ma nie kupić mnie już dawno nie jest potrzebna  po mam lapka i tylko leży i się kurzy  a używałem jej tylko 2 miechy zanim mi poszedł stary komp to znaczy dysk padł i nie opłacało się kupować nowego. mogę ja sprzedać nawet za 50 60 zł.

Nic lepszego pod AGPx8 nic nie ma tylko GeForce 7600 Gt 128bit/512MBRam

Nie opłaca się dołożyć nawet 50 zł, lepiej dorzucić to do nowego sprzętu, 

 

Dobić go do końca i zastanawiać się nad nowym. 

Ujmę to inaczej:

Grę w gothica chciałbym rozpocząć już niedługo, nowy sprzęt mogę kupić dopiero za 10-12 miesięcy. Zamierzam dobić do 2 GB RAM, procesora nie opłaca mi się wymieniać (maksymalny do tej płyty to 2,4 GHz), zasilacz być może kupię jakiś lepszy na przyszłość.

Na kartę chcę wydać około 100zł, a moim jedynym problemem jest to, że spotykam się ze skrajnymi opiniami, więc nie wiem jakie w ogóle brać pod uwagę.

 

agp 8x, 256MB DDR2, 12-pipeline, Dual-link DVI, HDTV, directX 9.0c

roducent NVIDIA Rodzina 7 Nazwa GeForce Model 7600 Symbol GS Nazwa kodowa g73 Jednostki cieniujące 12 + 5 Taktowanie rdzenia 400 MHz Taktowanie shaderów 0 MHz Taktowanie pamięci 400 MHz Rozmiar pamięci 256 MB Typ pamięci DDR2 Magistrala 128 bit Liczba rdzeni 1 Technologia 90 nm DirectX 9.0c Shader model 3.0 TDP 0 W Taktowanie pamięci (efektywne) 800 MHz Przepustowość pamięci 12.5 GB/s

NVIDIA GeForce 7600 GS Dostępne testy dla tego procesora graficznego:   Wynik rightarrow_gray.gif

Wybacz, ale skoro ma tylko 256MB i 128bit, to niestety odpada :confused:

twój obecny komputer spełnia wymagania minimalne tej gry, kupno grafiki lepszej miał by sens ale inwestowanie w ten sprzęt nie ma żadnego sensu

250MB w zupełności wystarczy najważniejsze zeby była 128bitowa bo są też 64bitowe wersja okrojona nie polecam

250 MB ja wiem że jest 256 MB hmmm?