Karta Graficzna na AGP

Witam . Mam zamiar kupić nvidia 7900GS na AGP4X , czy jest duża różnica miedzy agp 4x a 8x i czy wougle będzie działac na mojej płycie głównej . I ile pobiera energii czy wystarczy zasilacz 300W. Dzięki :lol:

EPOX 8KHAL+

daj cały konfig,

dam sobie rękę obciąć, ze to codegen :lol:

jeśli na płycie masz agp x4 to nie warto pakować kasy w tego szrota zbierać kasę i sprzedać to co masz a następnie kupić nowego kompa ;]

Nie jesteśmy jasnowidzami… :roll:

Model płyty.

Jaka marka?

Choćby to był Chieftec wątpię czy coś poniżej 360-400W udźwignęło 7900GS :slight_smile:

FORTRON ATX 350 W FSP HLN pociągnie :slight_smile:

Fortron 350W HLN/MDN®

Fortron 400W HLN

Delta 400W

Amacrox ax400pnf 350W

Amacrox ax450pnf 400W (nawet 8800gts uciągnie)

każdy lepszy markowy 350W i wzwyż pociągnie :wink:

No w każdym razie gorąco polecam zmianę zasilacza żeby nie było potem rozczarowania :slight_smile: . Sam mam teraz zasilacz marki Ropla (smiech na sali) 400 Watt :slight_smile: i czekam na okazję do zakupu (kochane pieniążki).

a dokładniej?

bez względu jaki ma czy będzie miał zasilacz, ma czy będzie miał Ram-u i jaki ma procesor to jest bez znaczenia. Powinniście zauważyć/dowiedzieć się że ta płyta jest na zabytkowym układzie KT266A. A jeśli tak ma pewnie co najwyżej 256 Ram, i jakiegoś Durona czy Thunderbir-da 800MHz-1.4Ghz. Tutaj kupno GF 7300GT DDR3 to byłoby marnotrawstwo pieniędzy więc cóż dopiero jest mowa o GF 7900. Jak nie chcesz nowego kompa wymień zasilacz i kup co najwyżej GF 6200 czy Radeon9550. Ale lepiej kupić nowy komputer. A wystarczająco dużo pieniędzy masz skoro zastanawiasz się nad kupnem 7900GS.

3600+ KN9 2Gb ram 7900GS w stresie zużywało ~310W