Karta graficzna na poziomie 9600GT

Witam, polecicie mi jakieś karty graficzne na poziomie cenowej i wydajności 9600GT? Pamietam, że gdzieś słyszałem o jakiejś karcie HD4xxx,

Prosilbym bez tekstow “to jest nieoplacalne” :slight_smile:

Witam,

 

Wydaje mi się że coś w okolicach tych modeli Nvidii będzie kompatybilne

 

http://allegro.pl/karta-graficzna-afox-geforce-gt640-2gb-ddr3-128bit-i4980238768.html

 

Ja osobiście też zmieniałam właśnie z tego modelu stara dobra 9600gt na nVidia  gt630 dawała radę

@tosiekbu, no chyba nie. Nie dość że karta jest diabelnie droga, to jeszcze wyjątkowo słaba. Fatalny stosunek jakości do ceny

 

@Quatroo, HD4850, HD4830, HD4770 <- te karty są nieco mocniejsze od GT9600, ale mają pewne problemy z tzw. zimnymi lutami. Można je kupić za około 110 złotych. Są jeszcze karty takie jak HD 5670, 6670, które też są trochę mocniejsze i można je nabyć za około 100 złotych z gwarancją kilkumiesięczną. Jeśli chodzi o nówki, to jest naprawdę nieopłacalne.

 

Wiadomo karty od zielonych nigdy nie były tanie niestety, ja poprostu tak wybrałem byłem zadowolony, jeszcze pytaie do jakich celów chcę Quatroo danej karty uzywać.

 

Pewnie to już niestety (pewnie gorzej dla mie) pewne przyzwyczajenie do marki.

@tosiekbu, wiesz co, co innego jak się płaci za rzeczywistą jakość i wydajność, a co innego gdy wyrzuca się 300 złotych na kartę, która zwyczajnie nie jest tego warta. Jeśli już kupować nówkę za około 300 złotych, to tylko HD7750/R7 250. Żadne tam GT.

Tylko i wyłącznie do pracy biurowej, internet i czasem CS GO. Mam na tą chwilę karte 8600GT 512 mb, lecz już dosyć stara jest i chciałbym ją sprzedać i kupić coś w stylu 9600GT, nie chcę się pchać w karty graficzne za które miałbym płacić 200-500 zł bo wyrosłem już z gier, counter strike to raz w tygodniu dla przyjemności :slight_smile:

Dziękuję za porady, czekam na więcej :slight_smile: cs go najlepiej na najniższych 60-100 fpsów i mi starcza, w tej karcie muszę jeszcze rozdzielczość zmieniać żeby grać komfortowo :slight_smile:

Nie musi być nówka, wolę używaną ale sprawną :slight_smile:

zmiana z 8600 na 9600 jest taka jakbym zmienił malucha z czerwnego na truskawkowy żadna:) karta bedzie tak samo stara:)

 

z używanych kart coś co jest w miare wydajne i nie takie drogie to np HD5670. 

 

http://allegro.pl/msi-radeon-hd5670-512mb-ddr5-dx11-fvat-gw-i5124312540.html

 

a taniej to nie wiem to już szmelc moim zdaniem.

 

jak ta 8600 ci działa i ci wystarcza to nie wiem po co chcesz ją zmieniać?

no tak to chyba każdy rozsądny wie:)

lecz autor nie chce wydać nawet 200 :slight_smile:

 

a za 200 nie oszukujmy się nową grafike kupi się bardzo słąbą.

Poszukaj używanego radeona 7770, za ~200-250zł dostaniesz wydajność na poziomie dwukrotnie wyższym od 9800GT.

Ok, dziekuje. Chyba jednak wydam 200-250 zł i kupię lepszą jak mówicie, przynajmniej posłuży mi dłużej :slight_smile:

Pozdrawiam