Karta graficzna - nie moge zainstalowac

(Patryk1121) #1

Miałem GeForce 2 64MB MX400 i dzis kupilem Radeon 9600 PRO i po podlaczemiu go wlączam komputer i nie chce sie właczyc tzn pali sie lampka POWER i HDD non stop :o

PROCESOR:AMD Atjlon XP 1.7 GHZ

PLYTA GŁÓWNA:Jetway V266B (wejscie na karte AGP)

ZASILACZ:230V LC-A300ATX

prosze o szybka pomoc!!

teraz podłaczylem stara karte

(Goodprogram) #2

nie ma się co dziwić...

za słaby zasilacz, na tą karte i reszte sprzetu

musisz kupić delta/fortron 350

(Patryk1121) #3

dzieki wielkie czyli jak kupie zasilacz ro powinna dzialac??

(Angelo_7) #4

Powinno... Ale nie mozna dac 100% :smiley:

(Seba86mu) #5

A, czy odinstalowałeś stare sterowniki po Geforce 2 MX400 64MB, przed zamontowaniem nowej karty ?

Powinieneś najpierw odinstalować sterowniki NVIDII, następnie wyłączyć komputer, po czym dopiero włożyc nowa kartę i zainstalowac sterowniki do niej.

Dla Radeona 9600PRO polecam ATI CATALYST 5.8.

(Dreams Rmc) #6

zobacz jeszcze czy w Biosie wykrywa ci tę nową grafikę

(Patryk1121) #7

a jak w biosie sprawdzic??

Ale ja nie moge sprawdzic bo jak wloze karte to nuie moge wlaczyc kompa

Odinstalowalem sterowniki od GeForce

(Monczkin) #8

patryk1121 na przyszłość proszę czytać opisy działów przed założeniem tematu. Przenoszę. Proszę poprawić błędy - na forum piszemy po polsku

(Goodprogram) #9

no to może być albo walnięta karta albo za słaby zasilacz

(Patryk1121) #10

wydaje i sie ze zasilacz

Złączono Posta : 04.12.2007 (Wto) 18:27

o jakie błedy chodziło moderatorowi??

jakbyscie mogli polecic mi jakis dobry zasilacz w rozsadnej cenie bylbym wdzieczny

(witek-pl) #11

A co ma piernik do wiatraka? Przecież koledze komp zwisa już podczas bootu biosu...

Patryk rozsądna cena to według ciebie jaka? Określ jakieś ramy cenowe to koledzy konkretnie pomogą.

(Patryk1121) #12

nie znam sie naprawde na cenach znalazlem na stronie sklepu z torunia zasilacz 350W po 49 zl ale nie wiem czy to nie jest jakis szmelc wiec tak gdzies chcialbym do 100 zl

(Seba86mu) #13

A to ma piernik do wiatraka, że gdy etap BIOSu miałby już za sobą, a w systemie dalej byłyby sterowniki od NVIDII, a w porcie kartę ATI, to mogłyby sie pojawić następne problemy. Logiczne ?

(Goodprogram) #14

modecom mc 350w

(Patryk1121) #15

nie ma roznicy jaka mam karte graf. czy AGP czy PCI??

(Seba86mu) #16

patryk1121 , gdy się zdecydujesz na powyższy zasilacz i będziesz miał go zamiar kupić w sklepie komputerowym, to uważaj, żeby nie wcisnęli Ci Modecoma Feel , Feel II , bądź Feel III.

(Goodprogram) #17

:o :o

widzisz różnice miedzy fiatem126p a chryslerem ?