Karta graficzna - nie moge zainstalowac

Miałem GeForce 2 64MB MX400 i dzis kupilem Radeon 9600 PRO i po podlaczemiu go wlączam komputer i nie chce sie właczyc tzn pali sie lampka POWER i HDD non stop :o

PROCESOR:AMD Atjlon XP 1.7 GHZ

PLYTA GŁÓWNA:Jetway V266B (wejscie na karte AGP)

ZASILACZ:230V LC-A300ATX

prosze o szybka pomoc!!

teraz podłaczylem stara karte

nie ma się co dziwić…

za słaby zasilacz, na tą karte i reszte sprzetu

musisz kupić delta/fortron 350

dzieki wielkie czyli jak kupie zasilacz ro powinna dzialac??

Powinno… Ale nie mozna dac 100% :smiley:

A, czy odinstalowałeś stare sterowniki po Geforce 2 MX400 64MB, przed zamontowaniem nowej karty ?

Powinieneś najpierw odinstalować sterowniki NVIDII, następnie wyłączyć komputer, po czym dopiero włożyc nowa kartę i zainstalowac sterowniki do niej.

Dla Radeona 9600PRO polecam ATI CATALYST 5.8.

zobacz jeszcze czy w Biosie wykrywa ci tę nową grafikę

a jak w biosie sprawdzic??

Ale ja nie moge sprawdzic bo jak wloze karte to nuie moge wlaczyc kompa

Odinstalowalem sterowniki od GeForce

patryk1121 na przyszłość proszę czytać opisy działów przed założeniem tematu. Przenoszę. Proszę poprawić błędy - na forum piszemy po polsku

no to może być albo walnięta karta albo za słaby zasilacz

wydaje i sie ze zasilacz

Złączono Posta : 04.12.2007 (Wto) 18:27

o jakie błedy chodziło moderatorowi??

jakbyscie mogli polecic mi jakis dobry zasilacz w rozsadnej cenie bylbym wdzieczny

A co ma piernik do wiatraka? Przecież koledze komp zwisa już podczas bootu biosu…

Patryk rozsądna cena to według ciebie jaka? Określ jakieś ramy cenowe to koledzy konkretnie pomogą.

nie znam sie naprawde na cenach znalazlem na stronie sklepu z torunia zasilacz 350W po 49 zl ale nie wiem czy to nie jest jakis szmelc wiec tak gdzies chcialbym do 100 zl

A to ma piernik do wiatraka, że gdy etap BIOSu miałby już za sobą, a w systemie dalej byłyby sterowniki od NVIDII, a w porcie kartę ATI, to mogłyby sie pojawić następne problemy. Logiczne ?

modecom mc 350w

nie ma roznicy jaka mam karte graf. czy AGP czy PCI??

patryk1121 , gdy się zdecydujesz na powyższy zasilacz i będziesz miał go zamiar kupić w sklepie komputerowym, to uważaj, żeby nie wcisnęli Ci Modecoma Feel , Feel II , bądź Feel III.

:o :o

widzisz różnice miedzy fiatem126p a chryslerem ?