Karta graficzna nie spełnia wymagań?

Mam następujący problem : Chciałem sobie odpalić(włączyć) grę Pro evolution soccer 2013, wyskoczył mi błąd że moja karta graficzna nie spełnia minimalnych wymagań. Lecz problem jest w tym że moja karta graficzna spełnia te wymagania ponad to(Przed formatem grałem już w tą gre i wiele, wiele innych :wink: w czym może leżeć problem ?

Ps:v8za.png

Skoro przed formatem działała a teraz nie - to przychodzi mi tylko jedna myśl - zaktualizowałeś/instalowałeś sterowniki graficzne ?

No nie ale : Mój brat nie ma tych sterowników(Jego komputer :D) a już nie raz formatowałem i zawsze się ‘aktualizowały’ same przy Win7

Ps: Czemu nie wyświetla mi w menadżerze urządzeń jaką mam karte graficzną ? (Standardowa karta graficzna VGA)

Cześć,

Ponieważ nie zainstalowałeś sterowników do karty graficznej i działa ona na domyślnych sterownikach.

Czy znajde sterowniki na internecie ? Jeśli tak to skąd mam wziąść nazwe karty graficznej ? bo przy karcie nic nie pisze;/

Jak nie umiesz szukać w systemie, zaglądnij do środka komputera i podaj co tam pisze ;/

Cześć,

Spróbuj pobrać program GPU-Z i odczytać model karty graficznej. A sterowniki do niej znajdziesz na stronie producenta karty.

Przeczytał dokładnie co napisałem. :wink:

Dzięki na taką odpowiedź czekałem - Można zamknąć

Zainstaluj też DirectX, po wypakowaniu uruchom DXSETUP.exe