Karta graficzna niesprawna

Cześć,
Mam pewien problem z kartą graficzną. dzień przed tym zdarzeniem miałem włączony komputer i po czasie robotnicy w bloku wyłączyli korki i nie było prądu. Gdy włączyłem kompa pograłem se jakieś 10/15min i nagle czarny ekran i szare paski. Po chwili tego ekranu pojawił się komunikat o ponownym uruchomieniu kompa. No i komp ponownie się uruchomił i miałem normalny ekran jak odpalały się ikonki windowsa i te napisy z uruchomieniem biosa itp. i jak komp ma się uruchamiać to jest czarny ekran i nic nie pokazuje. Pomożecie? albo coś wyjaśnicie? Dziękuję wam bardzo :slight_smile:

Ubita pamięć w karcie graficznej. Rozumiem, że przy włączonym dźwięku słychać, że system uruchomiony, ale obrazu nie ma?

Jeżeli nie było informacji na klatce o robotach / konieczności wyłączenia / ryzyku wyłączenia zasilania, to ja bym pisał zarządcy. Z tego co mówisz ta sytuacja uwaliła kartę a firma powinna mieć ubezpieczenie od OC :wink:

Jeżeli firma z jakiegoś powodu musi wyłączyć zasilania i nie jest to np. związane z gaszeniem pożaru w kotłowni, to pracownik powinien przejść po lokatorach i powiadomić. Serio, może babcia leży pod respiratorem. Oczywiście NIKT tak nie robi…i padło a tego wykonawcę :wink:

tak

napraw windows np. z płyty albo z usb