Karta graficzna NVIDIA

Mam karte NVIDIARIVA TNT 2 Model 64 i chcialem uakualnic moje stery i zainstalowalem najnowsze z tej strony http://partner.optimus.pl/sterowniki/Sterowniki/Karty_graficzne/index.html#NVidia dla Windowsa 98 bo takiego mam i gdy je zainstalowalem po ponownym uruchomieniu kompa cos sie skopalo nie dalo sie zmienic ustawien ekranu i w ogóle jakies okienko wyskaiwalo ze nie ta karta graficzna , moze zainstalowalem nie te stery i trzeba inne pomozcie proszee

cieszyl bym sie nawet jakby wszystko wrocilo do stanu przed tymi moimi probami :slight_smile:

Może zanowe sterowniki,ta karta jest już starsza i tu nowości nie ma się co spodziewać,nowe sterowniki są dla nowych kart zggodnych z DirectX 9,szukaj sterowników z datą wydania chyba 98,99,2000,2001,2002,lat gdy ta karta była nowością,albo zobacz,czy z kartą nie dostałeś płytki,jeśli tak to tam są działające sterowniki

ufff jednak udalo mi sie wszystko zrobic tak aby wrocilo do normalnosci , ale i tak mam problem tego typu ze chce uaktualnic moje stery bo gdy wlaczm gre Beach Life to pokazuje sie tylko czarny ekran i tyle :confused: wiec pomozcie :slight_smile:

Złączono Posta : 09.01.2006 (Pon) 22:19

z karta dostalem plytke ale tam juz sa stare stery wiec szukam nowych takich które beda wspolgraly z karta

A nowszych gier nie dasz rady :-(,karta nie obsługuje tych funkcji,albo ma za mało video ram,dzisiaj standardem jest DirectX 9,a ta karta obsługuje sprzętowo chyba DirectX 7,za słaba grafika na nowości

ale Beach Life to nie jest jakas super nowość

Podaj konfig kompa i wymagania gry

http://www.nvidia.com/object/win9x_81.98.html

tu masz stery z oficjalnej strony nvidia i porada nie sciagaj sterow z jakis gownianych stron ze sterami tym bardziej do karty grafiki nvidia ma bardzo profesjonalny serwis wiec tam pobieraj

sciagne i zainstalije na Twoja odpowiedzilnosc :wink:

a i jeszcze jedno najnowsza wersja jaka widze na podanej przez Ciebie stronie to 56.64 a te z oficjalnej sa 81.98

ale na pewno beda dzialac dobrze te stery?

w 100% zapewnic Cie nie moge ale moge powiedziec ze od zawsze sciagam z tej strony i nigdy nie mialem problemow typowo sprzetowych jak juz to wiadomo ze co jakis czas wyszla gra ktora potrzebowala nowszych sterow wiec wtedy poprostu zasysasz nowe no nie:)

po za tym to wkoncu oficjalna strona i jakiegos g… napewno nie bedzie

Nie przeklinaj, a co do sterów to się zastanów one są za nowe (są do serii od 6xxx wzwyż działają wtedy najstabilniej, a na rivie mogą nie ruszć w ogóle)

RamzesGTS - o co Ci biega ze pisze …? i tak nie przesadzam

wlazlem na nvidia.com - download drivers i w menu zaznaczylem cos takiego

http://punkomuzykant.webpark.pl/

pisze w polu 2 wyraznie geforce and TNT2 bo tam sa stery i do tego i do tego wiec jak nie beda - jak beda dzialac:) musza

BLEACH

Ale to są najnowsze stery !!

Te stery nie są kompatybilne z tą kartą .

To tak jakbyś chciał wlać paliwo rakietowe do malucha :lol:

Do tej karty najlepsze będą stery te , które wajsik15 dostał na płytce lub te zaraz po nich.

dobra poddaje sie wszyscy sie do mnie doczepili wiec juz wiecej nie bede pisal co nie zmienia faktu ze nadal mysle ze w pakiecie sa stery do geforce najnowsze to fakt + TNT2 jakies tam:) - uparty jestem no nie:)?

hmm nie mam malucha ale jak bede mial to sprobuje :smiley:

BLEACH , żeby zakończyć ten wątek :

zgadza się - nVidia podaje, że są tam sterowniki do kart GeForce i TNT.

Ale niestety, nVidia nie podaje, do jakich konkretnie modeli proscesora graficznego są poszczególne sterowniki.

Co prawda twierdzą, że sterowniki są kompatybilne wstecz, i teoretycznie to prawda. Ale wiadomo, że praktycznie to bzdura.

Wyższe wersje sterowników zawierają coraz to nowsze instrukcje dla coraz to nowszych kart, i okazuje się, że w pewnym momencie te sterowniki są “za bogate” dla starszych kart.