Karta Graficzna - oprogramowanie

Witam. Posiadam kartę graficzną AMD Radeon HD 8570M i mam z nią problem. Otóż (posiadam windowsa 10) Karta jest sprawna i działa, tylko nie mam panelu Catalyst Control Center. Pobierałem wszystkie możliwe sterowniki, autodetect i nic z tego. Mógłbym wiedzieć, skąd mogę pobrać Catalyst Control center ? Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc.

https://www2.ati.com/drivers/beta/win10-64bit-radeon-software-adrenalin-edition-18.3.2-march12.exe

CCC nie jest już rozwijane.W nowych sterownikach są “Ustawienia karty Radeon” i wszystko jest przeniesione do panelu,który się wyświetla,inaczej to zrobili.Ikonka to takie czerwone kropki.

Tak wiem o tym doskonale, lecz i tak gdy instalowałem takowy panel to wyskakiwał błąd że nie można dokończyć pobierania czy tam nie wykrywa karty.

Do tego przy otwarciu AMD Settings wyskakuje coś takiego : no AMD graphics driver is installed, or the AMD Driver is not functnioning. I tak dalej.
EDIT 1: Mam Ustawienia karty radeon, błąd się nie pokazuje lecz panel się nie włącza.

Biblioteki NET Framework.

Mam ściągnąć jakąś wersję tego ?
edit: Mam raczej aktualną wersję, pobierałem i wyskakiwało okno gdzie pisano że jest pobrana taka wersja lub wyższa.

*Wszystkie sterowniki i biblioteki mam raczej aktualne.

A więc jak ?

Najpierw użyj tego w trybie awaryjnym:

Następnie zainstaluj najnowsze sterowniki stąd:

https://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows+10+-+64

Zainstaluj 18.2.1, bo 18.3.3 na niektórych konfiguracjach powodują błędy w postaci braku zgodności wersji sterownika i wersji RadeonSettings, co w końcu ogarnąłem w rejestrze po ciężkich bojach.

Jeżeli na bieżąco aktualizujesz Windowsa to problemu z bibliotekami .net nie powinieneś mieć, ale dla pewności sprawdź czy masz je zainstalowane.

Tak, biblioteki .net mam aktualne, właśnie użyłem programu i instaluję sterowniki AMD. Zobaczymy czy zadziała :smile:

System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)

Dodatkowo, karta w menedżerze urządzeń zmieniła nazwę na AMD Radeon R5 M200/8500M Series
(Miała nazwę AMD Radeon HD 8570M, jak wcześniej pisałem.)