Karta Graficzna pod tą konfiguracje

Proszę o pomoc w wyborze karty graficznej pod tą konfiguracje (patrz: podpis). Budżet to 400 zł. Tylko nie podawajcie linków z allegro. :slight_smile:

Witam!

Do tego Pentiuma i tego zasilacza tgo żadna, chyba, że chcesz w błoto wywalić kasę…

Linki z Allegro… bardzo dobre i przydatne, po co przepłacać w pseudo sklepach?

Remix , masz racje , ostatnio byłem w komputerowym i za procka intel e4500 chcieli 460 zl :mrgreen:

ale nie masz racji apropo procka … Dla tego procka karta to max 8600gt.

Zasiłka stanowczo do wymiany !!

Gościu myślisz, że ja mam kasę na Core 2 Duo czy Quad, a zasilacz mam zamiar kupić w przyszłości, więc nie podoba się to nie pisz ok??

No to coś z Radeona może??

nie każe Ci nic kupować (core 2 duo)tylko dałem przykład , że najlepiej kupić na allegro , bo jest najtaniej , ale to jest twoja sprawa .

Najpierw wymień zasiłke a później kup nową karte grafiki ( np palit 8600gt )

Witam!

Za 400zł to Ty masz Athlona X2 4000+ i do tego płyta ze zintegrowaną grafiką, a za dwa miechy dokupujesz np. Radka 3850 i gra gitara. Szkoda po prostu pakować kasę w ten zestaw.

ps. nie mam quada, bo nie jest mi potrzebny, a co do kasy… nikt Ci przecież nie zabrania zarabiać pieniędzy prawda?

No to jaki zasilacz do tego (tak do 200zł).

korsarz 400-450 WATT

btw. czyż nie lepiej wziasc e2140 i plyte ze zintegrowana grafa, za jakis czas kupic freezer 7 pro i kręcić do 3.2 ? wydaje mi sie ze to lepsza inwestycja niz jakis athlon 4000+ którego nei da się kręcić